Nowości

Sklepy Komfort: Zamień pokój dziecięcy w farmę

29.05.2015

Oferta dziecięcych dywanów "Farma" Komfortu powiększyła się o nowe wzory. Radosne, kolorowe dywany, których głównymi bohaterami są zwierzaki idealnie podkreślą wystrój pokoju dziecięcego, a ich właściwości praktyczne doceni z pewnością niejedna mama. Produkty dostępne są w 4 rozmiarach, w cenie już od 89 złotych!

Sklepy Komfort: Zamień pokój dziecięcy w farmęBarwny dywan to doskonały sposób na ożywienie pokoju dziecięcego. Jeżeli oprócz koloru dodamy do tego jeszcze wesołe dziecięce motywy, to skutecznie i bez konieczności robienia dużych inwestycji podkreślimy, kto jest w nim gospodarzem.

Sklepy Komfort: Zamień pokój dziecięcy w farmęOferta Komfortu powiększyła się właśnie o nowe wzory dywanów "Farma".  Wśród nowości znajdziemy dywany z podobiznami popularnych i lubianych przez dzieci wiejskich zwierzaków: koni, krów, kur, owieczek czy świnek. Oprócz tego dzieciaki do wyboru mają dywan przedstawiający całą farmę oraz zoo. Wszystkie dywany wyróżnia intensywna kolorystyka, a elementy graficzne stanowią doskonałą inspirację do zabawy.

Sklepy Komfort: Zamień pokój dziecięcy w farmęDywany "Farma" wykonane są w 100% z praktycznego włókna polipropylenowego typu heat set frise. Charakteryzuje go duża sprężystość i tzw. "pamięć kształtu", dzięki czemu dywan jest odporny na udeptywanie oraz posiada właściwości tłumienia dźwięków, co z pewnością docenią pozostali domownicy oraz sąsiedzi. Dzięki temu, że włókno barwione jest na całej długości a nie tylko na wierzchu, dywany PP heat set frise są również odporne na utratę koloru – zarówno pod wpływem słońca, jak i to wywoływane częstym czyszczeniem. A do tego posiadają właściwości antyalergiczne.

Produkty dostępne są w 4 wymiarach:

80x120 cm w cenie 89 zł,

133 x 180 cm w cenie 229 zł,

160 x 220 cm w cenie 329 zł

200 x 280 cm w cenie 529 zł.

Sklepy Komfort: Zamień pokój dziecięcy w farmęOferta do nabycia wyłącznie w sieci Komfort - w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie na www.komfort.pl

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort