Nowości

Chłodzący bar w kuchni od Siemensa

26.05.2015

Nikt z nas nie wyobraża sobie upalnego lata bez zimnych koktajli z owoców i schłodzonych napojów. A jeśli w lodówce brakuje miejsca i w zamrażarce już nic więcej się nie zmieści? Wtedy marzeniem jest posiadanie dodatkowego minibaru, którego nie powstydziłby się sam James Bond. Marka Siemens przedstawia chłodziarko-zamrażarkę z wymarzonym minibarem.

Chłodzący bar w kuchni od SiemensaLód i woda

Minibar to nie marzenie, to rzeczywistość, jaką oferuje marka Siemens w najnowszej chłodziarko-zamrażarce typu Side-by-Side. Umieszczony w drzwiach po prawej stronie, ułatwia dostęp do napojów i innych podręcznych produktów bez otwierania drzwi chłodziarki i utraty zimna.  A gdyby tego było mało, napoje możemy schłodzić dodatkowo kostkami lodu lub lodem kruszonym (kostkarka), mamy również dostęp do świeżej, zimnej wody z wbudowanego dystrybutora, w jaki jest wyposażona nowa chłodziarko-zamrażarka Siemens.

Chłodzący bar w kuchni od SiemensaIdealna na grill-party i domówki

Pochodząca z najnowszej oferty marki Siemens chłodziarko-zamrażarka Side-by-Side, zaskakuje nie tylko pojemnością 522 litrów, ale również wyposażeniem w innowacyjne technologie. Jednym z jej przykładów jest freshProtectBox, czyli specjalna strefa chłodzenia, w której można dowolnie ustawić temperaturę w zakresie od 0 st. C do 4 st. C, niezależnie od temperatury chłodzenia w chłodziarce. Dzięki temu tworzymy najlepsze warunki do przechowywania różnorodnej żywności. Kolejną technologią, którą szybko docenimy, jest noFrost. Automatyczna technika chłodzenia powietrzem eliminuje konieczność rozmrażania urządzenia. W efekcie zamrażarka jest wolna od lodu i szronu, a produkty przechowywane są w nienaruszonym stanie, zachowując dzięki temu wszystkie walory smakowe i zapachowe. Bezszronową technologię noFrost uzupełnia funkcja super mrożenia. Nie dopuszcza ona do ocieplenia wnętrza zamrażarki po włożeniu do niej świeżej żywności, przez co produkty zamrażane są szybciej i bez straty energii. Na drzwiach nowej chłodziarko-zamrażarki znajdziemy również kalendarz zamrażania produktów, który podpowie nam, jaki jest optymalny czas przechowywania aż 12-tu rodzajów mrożonek.

Chłodzący bar w kuchni od SiemensaPiękne strony chłodu

Decydując się na wyposażenie kuchni w najnowszą chłodziarko-zamrażarkę KA90GAI20, nie tylko korzystamy z najnowszych innowacji i zaawansowanych technologii, ale również inwestujemy w ponadczasowe wzornictwo. Wykonana ze stali szlachetnej chłodziarkozamrażarka pokryta jest powłoką antifingerPrint, zapobiegającą powstawaniu odcisków palców na jej drzwiach. Dodatkowym elementem wykończenia chłodziarki, ułatwiającym obsługę, jest cyfrowy wyświetlacz.

Chłodzący bar w kuchni od SiemensaChłodziarko-zamrażarka KA90GAI20 Side by Side  

    Mini-bar
    Bezszronowa technologia noFrost
    FreshprotectBox
    Kostkarka i dystrybutor wody
    Kalendarz zamrażania żywności
    Supermrożenie
    antifingerPrint
    pojemność 522l
    Klasa efektywności energetycznej A+
    Cena: 7079 zł

Więcej informacji na: www.siemens-home.pl

źródło i zdjęcia: BSH