Nowości

Villeroy & Boch: Hommage - zmysłowe wzornistwo - ponadczasowa elegancja

25.05.2015

"Villeroy & Boch to wyjątkowo długa tradycja, maksymalna jakość i wzornictwo Made in Germany. Styl Villeroy & Boch jest ponadczasowo elegancki i zawsze występuje w interesujących, wyjątkowych i nowoczesnych połączeniach." - KAVIAR GAUCHE

Berlińska marka modowa KAVIAR GAUCHE zaistniała w 2004 roku, zaczynając od "partyzanckiego" pokazu mody przed paryskim domem handlowym Colette. Od tej pory jest jedną z marek osiągających największe sukcesy i należy do najbardziej znanych młodych niemieckich marek modowych.

HOMMAGE - Znak ważnych czasów

Klasycznie elegancka kolekcja premium, inspirowana początkiem XX wieku, to połączenie ponadczasowych elementów wzorniczych wielkiej epoki: wyraziste kształty i stopniowe reliefy we wszystkich ceramikach. Hommage z umywalkami blatowymi, szlachetnymi gałkami ceramicznymi i stylowymi meblami z drewna klonowego fascynuje i przekonuje jakością, która spełnia nawet najwyższe wymogi.

Villeroy & Boch: Hommage - zmysłowe wzornistwo - ponadczasowa elegancjaWolnostojąca wanna został zaprojektowana w stylu początku XX wieku. Szlachetne drewniane nogi oraz system odpływowo-przelewowy w wersji chromowanej, pozłacanej lub ze szlachetnego mosiądzu stawia wyraźne akcenty i dodaje charakteru.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch