Nowości

COMBI - meblowa układanka do łazienki firmy Antado

21.05.2015

Meble Combi – nowa propozycja marki Antado – zostały zaprojektowane jako modułowy koncept przeznaczony do różnych gabarytowo łazienek: przestrzennych pokojów kąpielowych i małych w.c. Osią kompozycji jest blat, wokół którego dowolnie można komponować takie elementy jak szafka dolna, boczna oraz lustro.

COMBI - meblowa układanka do łazienki firmy AntadoCombi to idealna nazwa dla nowej kolekcji mebli łazienkowych marki Antado. Rzecz całej koncepcji  leży bowiem w możliwości dowolnej kombinacji poszczególnych elementów zestawu. Kombinacji szafek wokół blatu, jak też wyboru umywalek, których w serii są aż 4. Szafkę dolną można „układać” pod blatem na różne sposoby: z prawej strony, z lewej lub obok niego – zupełnie niezależnie. Szafka może być jedna lub dwie, a nawet trzy. Do zestawu można dołączyć szafkę górną i lustro tworząc kompozycję rozbudowaną na miarę salonu kąpielowego. Można też, w razie braku miejsca, użyć wyłącznie samego blatu. Jakby nie kombinować, każdy efekt zastosowania mebli Combi w łazience będzie równie estetyczny i użyteczny.

COMBI - meblowa układanka do łazienki firmy AntadoMeble Combi wykonane są z lakierowanego MFD (front) i płyty meblowej (boki). Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: biała oraz biała z drewnianą listwą uchwytową wykonaną z ciemnego lub naturalnego drewna. Meble w standardzie wyposażone są w prowadnice z systemem cichego domykania i zawiasy z samodociągiem, dzięki czemu zamykają się cicho i łagodnie. Wysoka jakość, nowoczesna estetyka mebli oraz wybór oryginalnych w formie umywalek to atuty linii.

COMBI - meblowa układanka do łazienki firmy AntadoElementy kolekcji Combi:

- blat o wymiarach 100x45x15 cm podwieszany na wspornikach; kolor: biały lakier; wycięcie w blacie dostosowane jest do konkretnej umywalki z oferty Antado; opcjonalnie można zamówić także blat bez otworu pod dowolnie wybraną umywalkę spoza oferty Antado,
- szafka dolna 1 drzwi o wymiarach 45x45x40 cm, do podwieszenia pod blatem lub niezależnie,
- szafka dolna 1 szuflada  o wymiarach 45x45x40 cm, do podwieszenia pod blatem lub niezależnie,
-  blat o wymiarach 45,1x45,1x2,5 cm do przykrycia szafki dolnej w przypadku jej samodzielnego funkcjonowania,
- szafka wisząca górna o wymiarach 45x20,5x80 cm,
- 4 modele ceramicznych umywalek nablatowych,
- lustro o wymiarach 100x80 cm z oświetleniem LED (światło ciepłe lub zimne) z sensorem pod taflą,
- lustro o wymiarach 100x80 cm bez oświetlenia.

COMBI - meblowa układanka do łazienki firmy Antado

Więcej informacji na temat oferty mebli Antado można znaleźć na profilu społecznościowym: https://www.facebook.com/mebleantado

oraz na stronie internetowej producenta pod adresem www.antado.com.pl

COMBI - meblowa układanka do łazienki firmy Antadoźródło i zdjęcia: Antado

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.