Nowości

Drzwi wewnętrzne INVADO w modnych dekorach

12.05.2011

Kolorystyka wnętrza wpływa nie tylko na jego estetykę, ale nastrój osób w nim przebywających. W tym sezonie królują jasne tonacje, od czasu do czasu przełamane mocniejszym akcentem kolorystycznym. Drzwi wewnętrzne INVADO z powodzeniem wpisują się w te trendy.

Drzwi wewnętrzne INVADO w modnych dekorach

-Tym, którzy planują remont i chcą być w zgodzie z aktualnymi trendami, polecamy drzwi wewnętrzne w takich dekorach jak: dąb bielony, coimbra czy buk naturalny. Taką kolorystykę odnajdziemy w wielu modelach z oferty naszej firmy, mają ją między innymi TORINO, GWINEA czy D’ARTAGNAN - mówi Joanna Dec-Galuk z firmy INVADO, producenta drzwi wewnętrznych.

Jasne drzwi wewnętrzne będą świetnie prezentować się w towarzystwie ścian i podłóg w zdecydowanych, nasyconych barwach. To właśnie biały wydobywa z innych kolorów, ich pełną ekspresję. Dlatego jasna kompozycja z nutą kontrastu sprawi, że wnętrze nabierze dynamiki i charakteru, nie tracąc przy tym nic ze swojej stylowości.

Oczywiście, jeżeli mamy czuć się dobrze w naszych domach, powinniśmy dopasowywać aktualne trendy do naszych gustów, a nie na odwrót – podkreśla Joanna Dec-Galuk z INVADO.

Nie jest to trudne, biorąc pod uwagę, że w kolekcjach drzwi wewnętrznych INVADO, paleta dekorów rozciąga się pomiędzy najjaśniejszą coimbrą czy dębem bielonym, a intensywną tonacją hebanu czy kasztana. Pomiędzy nimi znajdują się łagodne beże i szarości (wiąz, dąb verade, jesion szarozłoty), ciepłe brązy różnych orzechowców (orzech miodowy,orzech boliwijski, orzech amerykański, orzech czekoladowy) i z domieszką pomarańczy: wiśnia, cognac, badi.

Aby nie zgubić się w bogatym świecie kolorów i wzorów, warto przetestować nasze aranżacyjne pomysły w wirtualnej rzeczywistości. Na stronie www.invado.pl znajduje się bezpłatny door planner, dzięki któremu możesz sprawdzić jak wybrany przez Ciebie model drzwi wewnętrznych będzie współgrał z różnymi kolorami ścian, podłóg i elementami wyposażenia wnętrz.

Źródło: Intro Media 

Więcej

Firma powiązana:

Invado

Telefon 34 35 10 540
www.invado.pl
biuro@invado.pl

Invado