Nowości

Kostka brukowa AKROPOL z linii Libet Decco

06.05.2011

Aby stworzyć wokół domu wyjątkowo miły i przytulny nastrój, a jednocześnie nadać przydomowym ścieżkom elegancki charakter, warto wykorzystać do tego celu nowe kostki brukowe Akropol z linii kostek szlachetnych Libet Decco. Dostępne są we wszystkich Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Libet.

Charakterystyczna dla Akropolu jest nie tylko ich styl i uroda nawierzchni, ale również jej duża funkcjonalność. Jest to kostka bezfazowa, stąd po ułożeniu tworzy idealnie gładką, komfortową nawierzchnię - przyjazną dla stóp i ogrodowych mebli. Fugi między poszczególnymi elementami mają minimalną grubość, dlatego bardzo łatwo jest utrzymać ścieżki i podjazd w czystości.

Kostki brukowe Akropol dają też duże możliwości aranżacyjne. Są bowiem dostępne w siedmiu kształtach i różnych wersjach kolorystycznych (nawierzchnie płukane kolory: granito, solaro i bronzo; nawierzchnie Colormix – tabacco, kolory jesieni, kasztanowy). Pozwala to na dobranie odpowiedniej barwy do elewacji budynku, a także na duży rozmach w projektowaniu alejek, tarasów i podjazdów. Z pewnością znacznie podniesie to wartość estetyczną posesji.

Kostki brukowe Akropol dostępne są we wszystkich Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Libet.

Cena:

nawierzchnie płukane:

  • granito - 83,64 zł / m kw brutto
  • solaro, bronzo - 84,87 zł / m kw brutto
  • nawierzchnie Colormix:
  • tabacco - 68,88 zł / m kw brutto,
  • kolory jesieni – 66,42 zł / m kw brutto
  • kasztanowy - 67,65 zł / m kw brutto

Źródło: nota bene

Więcej

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet