Nowości

Odkurzacz piorący SE 6.100 - rozwiązanie dla alergików oraz właścicieli zwierząt domowych

07.05.2015

Do grupy odkurzaczy piorących w ofercie Kärcher, dołącza nowy model – SE 6.100 z serii Home Line. Urządzenie to dogłębnie czyści dywany, wykładziny i obicia mebli tapicerowanych wykorzystując funkcję prania.

W szczególności urządzenie to jest bardzo przydatne w gospodarstwach domowych,  gdzie kurz, sierść zwierząt jest problemem dla alergików. Odkurzacz piorący z zastosowaniem środka czyszczącego RM 772, jest w stanie efektywnie przeciwdziałać roztoczom, pozostawiając dywan w higienicznej czystości.

Bogate wyposażenie (m.in. dysza z adapterem do podłóg twardych, ssawki: szczelinowa i do tapicerki oraz próbka środka czyszczącego), zapewniają wysoką skuteczność pracy SE 6.100. Ergonomiczny kształt, pozycja parkowania oraz listwa odbojowa sprawiają, iż odkurzacz jest o wiele łatwiejszy w eksploatacji i odporny na uszkodzenia. Specjalna linia białych urządzeń to nowa gama urządzeń, która charakteryzuje się bogatszym wyposażeniem niż tradycyjna linia żółtych urządzeń. Produkty przeznaczone do sprzedaży w specjalistycznych sklepach RTV/AGD.

źródło i zdjęcia: Kärcher Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.