Nowości

Długo oczekiwany katalog produktów Asilo na rok 2015

05.05.2015

Nowy katalog to przede wszystkim nowa szata graficzna. Zdążyliśmy przyzwyczaić już naszych Klientów, do tego że katalogi Asilo są przejrzyste i funkcjonalne. Chcemy ten element naszego wizerunku doskonalić i doprowadzić do perfekcji.

Do tej poro sporo miejsca w katalogu zajmowały cenniki ościeżnic, które pojawiały się razem z ceną skrzydeł drzwiowych. Chcieliśmy aby przygotowanie wyceny było łatwe i błyskawiczne. Po wprowadzeniu ościeżnic ukrytych rozmiar tabeli cenowej sprawił, że musieliśmy je przenieść do tyłu katalogu. Nie chcą rezygnować z funkcji użytkowej cennik ościeżnic trafił na rozkładane "skrzydełko" dzięki czemu może być zawsze widoczne, bez względu na to, które drzwi wyceniamy Klientowi.

W nowym katalogu Asiloprzedstawiliśmy szereg nowych wizualizacji, które pomogą Klientom wyobrazić sobie ich przyszłe drzwi we własnym wnętrzu. Wiele miejsca poświęcamy drzwiom ukrytych, gdyż kładziemy nacisk na popularyzację tego rozwiązania.

Wypunktowaliśmy zalety konstrukcyjne i pokazaliśmy przekroje drzwi, by Klientom łatwiej było zrozumieć zasadnicze wyróżniki jakości naszych produktów. Wprowadziliśmy także nowe wykończenia fornirowane a także rozwiązanie ukrytej ościeżnicy do drzwi przesuwnych. O tych aspektach szerzej napiszemy w kolejnych wiadomościach.

Wersję elektroniczną katalogu można zobaczyć na stronie internetowej ASILO.

źródło i zdjęcia: ENTRA sp. z o.o.