Nowości

Meble łazienkowe Portofino

04.05.2011

Funkcjonalność, nowoczesny design, żywe kolory i wysoka jakość wykorzystanych materiałów to podstawowe cechy ‘Portofino’ - kolekcji mebli łazienkowych przygotowanej przez firmę Aquaform w dziewięciu zupełnie nowych wersjach kolorystycznych.

Seria mebli łazienkowych Portofino wzięła swoją nazwę od malowniczo położonej miejscowości we włoskiej Ligurii. Wszystkie meble łazienkowe Aquaform produkowane są z najwyższej jakości materiałów oraz w oparciu najnowsze rozwiązania techniczne.

W serii Portofino meble łazienkowe w kolorach: waniliowym, bordowym, fioletowym, antracytowym czy cappuccino, zostały wykonane w nowoczesnej technologii łączącej płyty MDF średniej gęstości z powłoką akrylową. Z jednej strony zapewnia to długotrwałe zachowanie oryginalnego koloru powierzchni frontowych oraz ich efektowny wysoki połysk, a z drugiej, zwiększoną odporność na działanie wody, wilgoci i pary wodnej.

Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie przyszłych użytkowników, wszystkie meble łazienkowe produkowane przez firmę Aquaform poddawane są licznym testom w tym m.in. na wytrzymałość (test obciążenia) czy bezpieczeństwo użytkowania. Dla wygody klientów producent zadbał  także o liczne, funkcjonalne rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z oferowanych przez niego łazienkowych zestawów meblowych.

Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek.

Źródło: GlobalBrand Institute

Więcej