Wizyt: 158490

Rubi Polska

Maszyny i narzędzia budowlane

Telefon 22 644 51 61
Faks 22 644 58 45
E-mail rubipolska@rubi.com

Adres Karczunkowska 43 , 02-871 Warszawa

Tarcze diamentowe VDF 100 PRO i VDG 100 PRO

Tarcze diamentowe VDF 100 PRO i VDG 100 PRO

Tarcze diamentowe VDF i VDG z materiałem roboczym napawanym próżniowo idealnie nadają się do szlifowania krawędzi kamieni naturalnych, wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych i gresowych lub powłok malarskich i epoksydowych. Tarcze są dostępne w dwóch granulacjach: zgrubnej i finalnej.

Dysk VDG umożliwia szlifowanie powierzchni i formowanie krawędzi. Idealnie nadają się do wykonywania cokolików lub szlifowania płytek o dużej twardości pod kątem 45 stopni. Po skończeniu etapu pracy z tarczą VDG należy zacząć stosować tarczę VDF, która zapewnia gładkie wykończenie. Granulacja tej tarczy umożliwia uzyskanie wykończenia w bardzo dobrej jakości - wystarczającej do rozpoczęcia etapu polerowania.

Tarcze diamentowe VDF i VDG są wykonane techniką napawania próżniowego (VACUUM BRAZING), która zapewnia wysoką wytrzymałość podczas prac w wysokich temperaturach (są przeznaczone do pracy na sucho). Dzięki małym rozmiarom oraz możliwości stosowania na szlifierce, tarcze diamentowe VDF i VDG idealnie nadają się do stosowania na powierzchniach pionowych i poziomych.

Parametry techniczne tarcz diamentowych VDG i VDF

  • Maksymalna prędkość: 15.300 obr/min.
  • Średnica zewnętrzna - 100 mm
  • Średnica wewnętrzna otworu mocującego - 22,2 mm
  • Grubość obrzeża tarczy - 2,1 mm
  • Ilość sztuk w pudełku - 1
Zobacz produkty: