Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Dziś zatrudnia ok. 650 osób (w tym 120 za granicą), posiada sieć oddziałów w Polsce oraz placówki w Niemczech,... Czytaj dalej

Centrala firmy KAN

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Dziś zatrudnia ok. 650 osób (w tym 120 za granicą), posiada sieć oddziałów w Polsce oraz placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie oraz na Białorusi.

Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki. KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji sanitarnych i grzewczych a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN, rygorystyczna kontrola jakości surowców i produktów finalnych i wreszcie to skuteczne rozeznanie potrzeb rynku instalacji, zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.

System ogrzewania wodnego KAN-therm

W zakładach produkcyjnych KAN w Polsce i Niemczech wytwarzane są wysokiej jakości rury tworzywowe z polietylenu i polipropylenu, złączki z tworzyw sztucznych PPSU i PP-R oraz z mosiądzu, metalowe rozdzielacze i armatura, izolacje termiczne do ogrzewań podłogowych a także szeroka gama wyrobów z blachy, w tym szafek instalacyjnych. KAN jest pierwszym, i jak dotychczas jedynym, producentem nowoczesnych złączek instalacyjnych z PPSU w Polsce.

Kwalifikacje pracowników produkcyjnych oraz profesjonalizm specjalistów działu rozwoju gwarantują najwyższą jakość produktów KAN-therm.

Kontrola jakości wytwarzanych elementów odbywa się zarówno na etapie produkcji jak i w zakładowym, nowoczesnym laboratorium badawczym. Produkcja, tak jak cała działalność firmy KAN, odbywa się pod nadzorem systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2008. W wysoko zautomatyzowanych procesach wytwarzania wykorzystuje się nowoczesne technologie, które minimalizują zużycie energii i nie stwarzają zagrożenia dla środowiska.

Zwiń

Rury KAN-therm Steel Sprinkler

Rury KAN-therm Steel Sprinkler
Rury ze stali węglowej (RSt 34-2) nr materiału 1.0034 wg PN-EN 10305-3, obustronnie ogniowo...

Rury KAN-therm Steel

Rury KAN-therm Steel
Rury ze stali węglowej (RSt 34-2) nr materiału 1.0034 wg PN-EN 10305-3, zewnętrznie galwanicznie...

Rury KAN-therm Inox

Rury KAN-therm Inox
Rury ze stali stopowej (nierdzewnej) nr materiału 1.4401 (AISI 316), 1.4404 (AISI 316L) lub...

System KAN-therm Inox Sprinkler

System KAN-therm Inox Sprinkler
System KAN-therm Inox Sprinkler to kompletny, nowoczesny stalowy system instalacyjny składający...

Automatyka sterująca KAN-therm

Automatyka sterująca KAN-therm
W obecnych czasach automatyka sterująca, nawet ta najprostsza, stanowi nieodzowny element...
Zobacz produkty: