30
Wtorek
TW
BUDMA 2018 - Międzynarodowe Targi Budownictwa
Miejsce: Poznań

Targi BUDMA są uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowego w Polsce.

BUDMA jest miejscem prezentacji najnowszej oferty ponad 1000 wystawców, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych - podtrzymywania znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych kontaktów.

Targi wyróżniają się także najbardziej dynamiczną i interaktywną przestrzenią dedykowaną fachowcom - Strefa Testów to miejsce gdzie w praktyce, własnoręcznie można dowiedzieć się o najważniejszych zaletach i najbardziej efektywnych sposobach stosowania prezentowanych produktów.Tutaj poznamy również nowych Mistrzów swojego fachu, którzy będą rywalizować o najwyższe laury w szeregu konkursów, zawodów oraz mistrzostw.

Inwestorów z pewnością zainteresuje tematyka dużej liczby konferencji, debat i seminariów z udziałem autorytetów z branży, które mają miejsce podczas targów BUDMA. Podejmowane będą m.in. tematy związane z najnowszymi trendami w budownictwie, nowymi regulacjami prawnymi, praktycznym wykorzystaniem dostępnej technologii w budownictwie czy również ekonomicznymi aspektami stosowania nowych technologii.

Imprezy towarzyszące:

  • Targi KOMINKI to jedyne w Polsce targi płonące żywym ogniem dzięki specjalnej instalacji odprowadzania spalin. W czasie wydarzenia mają miejsce polskie premiery produktów kominkowych. Prezentowane są również najnowsze trendy w kominkowym wzornictwie m.in. w ramach specjalnej strefy dla architektów – Kominek Futura. Targi KOMINKI dedykowane są inwestorom, designerom i architektom. Odbywają się w tym samym czasie co największe w Polsce targi branży budowlanej BUDMA.
  • INTERMASZ - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego to ekspozycja maszyn, pojazdów i sprzętu budowlanego, to doskonałe miejsce by porównać oferty liderów branży maszyn, pojazdów i sprzętu budowlanego oraz by w wyniku tego porównania zawierać kontrakty biznesowe. Wydarzenie organizowane jest przy wsparciu Stowarzyszenia Dystrybutorów Maszyn Budowlanych oraz jego Członków, a przygotowane zostało z myślą o profesjonalistach związanych z branżą budowlaną, drogową, eksploatacyjną, wodociągową oraz wydobywczą. Ekspozycja i program targów przyciąga przedstawicieli firm budowlanych, inwestorów instytucjonalnych, usługodawców, użytkowników i deweloperów.

Organizator zaprasza w dniach 30 stycznia - 02 lutego 2018 do Poznania.

źródło: http://www.eurobudowa.pl

Nie przeocz w tym miesiącu

poprzedni Styczeń 2018 następny
PNWTŚRCZPTSOND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Wybierz miesiąc: Styczeń  Luty  Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień 
Zobacz produkty: