30
Wtorek
TW
Teais zaprasza na Targi Budma 2018 do Poznania
Miejsce: Poznań

Teais jest specjalistycznym producentem i dystrybutorem z branży budowlanej. W 1980 r. firma rozpoczęła działalność i produkcję specjalnych systemów hydroizolacyjnych. Od tego momentu głównym pomysłem było wytwarzanie odpowiednich produktów rozwiązujących wiele problemów w budownictwie.

Firma dba o jakość produktów i uznanie klientów przez co jest obecnie rozpoznawalną marką. Teais Polonia otworzył oddział w Polsce, którego zadaniem jest dystrybucja produktów na terenie kraju i we wschodniej części Europy.

W dniach 30 stycznia - 2 lutego będzie można zapoznać się z bogatą ofertą firmy Teais. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, stosowanych podczas realizacji inwestycji lub w czasie prowadzenia remontów, modernizacji obiektów i renowacji zabytków. Główne kategorie produktów: kleje dodatki do betonów, materiały izolacyjne - tkaniny z włókna szklanego, środki antyadhezyjne zaprawy specjalne środki czyszczące hydroizolacje, materiały uszczelniające, dylatacje, rozpuszczalniki, posadzki i chodniki, tynki, materiały gruntujące, farby, materiały do zabezpieczenia, ochrony i dekoracji drewna, materiały ogniotrwałe, pistolet do fugowania

Teais oferuje również posadzki do wykonania boisk piłki ręcznej, siatkówki lub koszykówki, kortów tenisowych lub kortów do squasha.

Międzynarodowe Targi Budma to okazja do zapoznania się z tak szeroką ofertą dostępną u jednego producenta.

Zespół Teais i Wschodni Klaster Budowlany oczekują na Państwa wizytę w pawilonie Nr 5.

Nie przeocz w tym miesiącu

poprzedni Styczeń 2018 następny
PNWTŚRCZPTSOND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Wybierz miesiąc: Styczeń  Luty  Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień 
Zobacz produkty: