System ECOROCK FF - ocieplenie ścian ETICS

System ECOROCK FF - ocieplenie ścian ETICS

To pierwszy kompletny system ocieplania ścian zewnętrznych od jednego producenta. Kompleksowe rozwiązanie opiera się na jednej z dwóch płyt izolacyjnych: FRONTROCK MAX E lub FASROCK LL, dzięki czemu gwarantuje szereg korzyści
– m.in niższe koszty ogrzewania wynikające z doskonałej izolacyjności termicznej (współczynnik przewodzenia ciepła – od 0,036 W/mK), a także bezpieczeństwo pożarowe (wełna posiada klasę reakcji na ogień A1 i jest niepalna). Ściany ocieplone wełną ROCKWOOL są dodatkowo paroprzepuszczalne, dzięki czemu poprawiają zdrowy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń.

System uzupełnia szeroka oferta chemii budowlanej, m.in. tynki silikatowe i silikonowe nadające się do malowania, w strukturach typu baranek lub drapany, a także wszelkie zaprawy klejowe, podkłady i grunty oraz szeroka paleta 160 odpornych na zabrudzenia farb i tynków barwionych w masie, o różnych strukturach i granulacjach. System ECOROCK FF przeznaczony jest do ocieplenia zarówno budynków nowo wznoszonych, jak i termoodernizowanych. Niezależnie od typu podłoża – np. elewacji betonowej lub murowej, system zapewnia ścianom odporność na starzenie, zmienne warunki atmosferyczne czy korozję chemiczną i biologiczną. Trwałość całego rozwiązania potwierdza 10-letnia gwarancja ROCKWOOL.

Zobacz produkty: