Wizyt: 1879

MIWO. Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej

Wełna Mineralna: Szklana i Skalna o gwarantowanej jakości

Telefon 790 46 46 38
E-mail biuro@miwo.pl

Adres Mokotowska 4/6 lok. 308 , 00-641 Warszawa

Głównym celem Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej jest kształtowanie w świadomości społecznej pozytywnego wizerunku wełny mineralnej skalnej i szklanej, ciągłe poszerzanie informacji o wyjątkowych właściwościach izolacji z wełny mineralnej oraz propagowanie idei jej różnorodnego zastosowania w budownictwie i przemyśle.Stowarzyszenie MIWO nie tylko reprezentuje swoich członków wobec instytucji... Czytaj dalej

Głównym celem Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej jest kształtowanie w świadomości społecznej pozytywnego wizerunku wełny mineralnej skalnej i szklanej, ciągłe poszerzanie informacji o wyjątkowych właściwościach izolacji z wełny mineralnej oraz propagowanie idei jej różnorodnego zastosowania w budownictwie i przemyśle.

Stowarzyszenie MIWO nie tylko reprezentuje swoich członków wobec instytucji i ośrodków opiniotwórczych ale także wpływa, poprzez różnorodne działania informacyjne, na trendy budowlane w kierunku uwzględniania aspektów jakości, bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju. MIWO razem z Polskim Komitetem Normalizacyjnym działa przy tworzeniu nowych i adaptacji europejskich norm dotyczących materiałów izolacyjnych. W ramach różnych organizacji branżowych współpracuje z innymi stowarzyszeniami oraz związkami pracodawców branży budowlanej. MIWO jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO),  Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa (PZPB) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Materiałów Izolacyjnych (EURIMA).

Zwiń
W tym dziale nie znaleziono żadnych materiałów
Zobacz produkty: