Wizyt: 6312

MIWO. Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej

Wełna Mineralna: Szklana i Skalna o gwarantowanej jakości

Telefon 790 46 46 38
E-mail biuro@miwo.pl

Adres Mokotowska 4/6 lok. 308 , 00-641 Warszawa

Głównym celem Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej jest utrwalanie w świadomości społecznej pozytywnego wizerunku wełny mineralnej skalnej i szklanej oraz ciągłe informowanie o wyjątkowych właściwościach izolacji z wełny mineralnej oraz pokazywanie jej różnorodnego zastosowania w budownictwie i przemyśle. ... Czytaj dalej

Głównym celem Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej jest utrwalanie w świadomości społecznej pozytywnego wizerunku wełny mineralnej skalnej i szklanej oraz ciągłe informowanie o wyjątkowych właściwościach izolacji z wełny mineralnej oraz pokazywanie jej różnorodnego zastosowania w budownictwie i przemyśle.

Stowarzyszenie MIWO nie tylko reprezentuje swoich członków wobec instytucji i ośrodków opiniotwórczych ale także wpływa, poprzez przekazywane informacje, na trendy budowlane przy uwzględnieniu aspektów jakości, bezpieczeństwa a także zrównoważonego rozwoju.

MIWO razem z Polskim Komitetem Normalizacyjnym działa przy tworzeniu nowych i adaptacji europejskich norm materiałów izolacyjnych. W ramach różnych organizacji branżowych współpracuje z innymi stowarzyszeniami oraz związkami pracodawców branży budowlanej. MIWO jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO),  Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa (PZPB) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Materiałów Izolacyjnych (EURIMA).

Zwiń
Zobacz produkty: