Marka SKAŁA istnieje na rynku budowlanym od 1997 roku i jest synonimem wysokiego standardu rozwiązań i produkcji materiałów budowlanych. SKAŁA TYCHY jest producentem najwyższej jakości materiałów elewacyjnych i ociepleniowych oraz klejów i zapraw budowlanych, które łączą w sobie innowacyjność, trwałość i doświadczenie. Posiada opatentowane technologie i rozwiązania, które są ekonomiczne i przyjazne środowisku. Firma... Czytaj dalej

Marka SKAŁA istnieje na rynku budowlanym od 1997 roku i jest synonimem wysokiego standardu rozwiązań i produkcji materiałów budowlanych.

SKAŁA TYCHY jest producentem najwyższej jakości materiałów elewacyjnych i ociepleniowych oraz klejów i zapraw budowlanych, które łączą w sobie innowacyjność, trwałość i doświadczenie. Posiada opatentowane technologie i rozwiązania, które są ekonomiczne i przyjazne środowisku. Firma wykorzystuje, stale doskonali i tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania i technologie w budownictwie.

SKAŁA TYCHY jest firmą z polskim kapitałem, która aktywnie współpracuje z wieloma partnerami w kraju i zagranicy przez co uzyskuje w ramach współpracy i wymiany rozwiązań dostęp do najlepszych aktualnie surowców i technologii. Firma dokłada wszelkich starań, aby materiały budowlane były najwyższej jakości i spełniały nawet najbardziej wygórowane wymagania pojedynczych klientów, inwestorów i wykonawców.

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Zwiń

SKAŁA W

SKAŁA W
System dociepleń na wełnie mineralnejSystem dociepleń na wełnie mineralnej SKAŁA W to...

SKAŁA S RENOVADEX

SKAŁA S RENOVADEX
System napraw i remotów budynków ocieplonychSystem SKAŁA S RENOVADEX to nowoczesna i unikalna...

PowerTHERM

PowerTHERM
ZEWNĘTRZNY ZESPOLONY SYSTEM OCIEPLANIA (ETICS) NA BAZIE STYROPIANUSystem dociepleń na styropianie...

SKAŁA S

SKAŁA S
System dociepleń na styropianieSystem dociepleń na styropianie SKAŁA S to zaawansowany,...
Zobacz produkty: