Wizyt: 26581

Lakma

Systemy ociepleń budynku

Telefon 033 852 66 01
Faks 033 852 66 03
E-mail lakma@lakma.com

Adres Frysztacka 173 , 43-400 Cieszyn

Lakma to producent szerokiej gamy ekologicznych i nowoczesnych produktów chemii budowlanej. Firma oferuje produkty do ochrony i dekoracji drewna, masy i piany uszczelniające, farby, system ociepleń budynków, farby dla drogownictwa oraz różnorodny asortyment farb oraz wyrobów do ochrony betonu. System ociepleń LAKMA TERM ST POROLIT System ociepleń LAKMA TERM WM                 LAKMA... Czytaj dalej

Lakma to producent szerokiej gamy ekologicznych i nowoczesnych produktów chemii budowlanej. Firma oferuje produkty do ochrony i dekoracji drewna, masy i piany uszczelniające, farby, system ociepleń budynków, farby dla drogownictwa oraz różnorodny asortyment farb oraz wyrobów do ochrony betonu.

System ociepleń LAKMA TERM ST POROLIT

System ociepleń LAKMA TERM WM                

LAKMA TERM ST POROLIT to profesjonalny system izolacji budynków, posiadający aprobatę techniczną ITB (AT-15-70-7018/2007). Jako główny materiał izolujący wykorzystywany jest w tym systemie styropian w postaci płyt o grubości do 200mm. Materiał jest mocowany do ściany za pomocą cementowo-polimerowej masy klejącej SYNTEKOL P. Dodatkowo, jeżeli wystąpi taka konieczność, można użyć kołki z tworzywa sztucznego do mocowania płyt styropianowych. Wierzchnią warstwę materiału izolacyjnego należy wzmocnić siatką z włókna szklanego poprzez zatopienie jej w zaprawie klejąco-szpachlowej SYNTEKOL SW. W miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne, zaleca się stosować siatkę pancerną. Po wyschnięciu i zagruntowaniu tak otrzymanego podłoża preparatem gruntującym AKRYL P, można nanieść ostateczną, dekoracyjną warstwę w postaci szlachetnego tynku cienkowarstwowego POROLITŽ. Zastosowanie tynku POROLITŽ pozwoli uzyskać atrakcyjną wizualnie elewację, o klasycznej fakturze baranka. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej metody kolorowania, istnieje możliwość dopasowania barwy według upodobań inwestora w zakresie 71 kolorów z palety LAKMA.

LAKMA TERM WM to profesjonalny system izolacji budynków, posiadający aprobatę techniczną ITB (AT-15-70-7019/2006). Jako główny materiał izolujący wykorzystywane są w tym systemie płyty z niepalnej fasadowej lub lamelowej wełny mineralnej o prostych krawędziach. Materiał jest mocowany do ściany za pomocą zaprawy klejąco-szpachlowej SYNTEKOL SW oraz łącznikami mechanicznymi. Wierzchnią warstwę materiału izolacyjnego należy wzmocnić siatką z włókna szklanego poprzez zatopienie jej w zaprawie klejąco-szpachlowej SYNTEKOL SW. W miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne, zaleca się stosować siatkę pancerną. Po wyschnięciu i zagruntowaniu tak otrzymanego podłoża preparatem gruntującym MINERALGRUNT (dla tynków mineralnych) lub TYNKSILGRUNT (dla tynków silikatowych), można nanieść ostateczną, dekoracyjną warstwę w postaci cementowo-wapiennej masy tynkarskiej MINERALTYNK lub silikatowej masie tynkarskiej TYNKSIL o fakturze baranka lub kornika. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej metody kolorowania, w przypadku zdecydowania się na tynk silikatowy lub silikatowo-silikonowy, istnieje możliwość dopasowania barwy według upodobań inwestora w zakresie kolorystyki z palety SYSTEM KOLOROWANIA LAKMA.

Systemy ociepleń budynku

LAKMA SAT
43-400 CIESZYN
UL. FRYSZTACKA 173
TEL.: 033-852-66-01
FAKS: 033-852-66-03
Zwiń

Masa tynkarska POROLIT

Masa tynkarska POROLIT
POROLIT to najnowszej generacji polimerowa, niepalna i nieszkodliwa dla środowiska masa tynkarska...

DREWNOKOLOR IMPREGNAT DO DREWNA OGRODOWEGO

DREWNOKOLOR IMPREGNAT DO DREWNA OGRODOWEGO
typ: wodorozcieńczalny zastosowanie: elementy drewniane i drewnopodobne wewnątrz i na zewnątrz...
Zobacz produkty: