Wizyt: 57002

Caparol Polska Sp. z o.o. Profesjonalne farby i systemy ociepleń

Bezspoinowe Systemy Ociepleń firmy CAPAROL

Telefon 22 544 20 40
Faks 22 544 20 41
E-mail info@caparol.pl

Adres Puławska 393 , 02-801 Warszawa

Caparol jest przedsiębiorstwem o ponad 100-letniej tradycji. Zakłady macierzyste, Deutsche Amphibolin Werke, zostały założone w 1895 roku w Ober-Rammstadt koło Frankfurtu nad Menem i rozpoczęły działalność od produkcji farb budowlanych. Dzisiaj firma osiąga obroty na poziomie blisko 800 milionów euro rocznie i zaliczana jest do największych na świecie producentów farb i lakierów w branży budowlanej. We wszystkich swoich... Czytaj dalej

Caparol jest przedsiębiorstwem o ponad 100-letniej tradycji. Zakłady macierzyste, Deutsche Amphibolin Werke, zostały założone w 1895 roku w Ober-Rammstadt koło Frankfurtu nad Menem i rozpoczęły działalność od produkcji farb budowlanych. Dzisiaj firma osiąga obroty na poziomie blisko 800 milionów euro rocznie i zaliczana jest do największych na świecie producentów farb i lakierów w branży budowlanej. We wszystkich swoich oddziałach w kraju i za granicą zatrudnia ponad 3.700 pracowników. Oprócz fabryk na terenie Niemiec, Caparol posiada także zakłady produkcyjne w Austrii, Francji, Szwecji, Szwajcarii, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii.

Caparol w Polsce

Firma Caparol ustanowiła swoje przedstawicielstwo w Polsce w 1994 roku. Jednak użytkowane początkowo warszawskie biuro z czasem przestało być wystarczające, dlatego w roku 2004 miała miejsce przeprowadzka Spółki Caparol Polska do własnego budynku. Dwa lata później w dniu 23 maja 2005 r. uroczystym wbudowaniem kamienia węgielnego rozpoczęła się kolejna inwestycja - budowa pierwszej w Polsce fabryki „pod znakiem słonia”. Zakład Produkcyjny w Kleszczowskiej Strefie Przemysłowej produkuje głównie suche mieszanki tynków mineralnych, klejów i szpachli do systemów ociepleń, a od 2010 roku także tynki dyspersyjne, co pozwala zwiększyć konkurencyjność firmy w tym segmencie. Caparol uznawany jest za prekursora w dziedzinie rozpuszczalnych na zimno farb klejowych, farb dyspersyjnych oraz przyjaznych dla środowiska wodnych produktów dyspersyjnych E.L.F. nowej generacji. Z naszego know-how korzystają klienci na wielu rynkach, także na rynku polskim. Oprócz produktów dla profesjonalistów Caparol z coraz większym powodzeniem sprzedaje na rynku detalicznym nowoczesne farby dekoracyjne marki Alpina. Szczególną linię w tym portfolio stanowi asortyment produktów dekoracyjnych, pozwalających uzyskać różnorodne efekty wykończenia powierzchni ścian.

Najwyższa jakość

Marka Caparol to wysoka jakość produktów oraz ich szeroki wybór: farby, lakiery, tynki, preparaty do zabezpieczania tynków, materiały termoizolacyjne oraz produkty przeznaczone do prac renowacyjnych, które sprawdzają się od wielu lat przy odnawianiu prestiżowych zabytków. Technologia komputerowego barwienia ColorExpress to jeden z przykładów spełnienia wysokich i indywidualnych wymagań inwestorów.

Profesjonalizm

Firma Caparol przywiązuje olbrzymią wagę do podnoszenia kwalifikacji - cykliczne szkolenia oraz seminaria praktyczne organizowane w kraju i za granicą gwarantują pogłębianie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych doradców technicznych, partnerów handlowych, architektów oraz wykonawców. Wysoki poziom doradztwa, pomoc techniczna przy wdrażaniu najbardziej skomplikowanych rozwiązań oraz doskonała jakość produktów Caparol to idealne podstawy do dalszego rozwoju i zwiększenia udziału firmy w polskim rynku farb i systemów ociepleń.

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Zwiń

CarbonSpachtel

CarbonSpachtel
1-składnikowa, wzmocniona włóknem węglowym,  dyspersyjna masa szpachlowa do wykonywania...

CarboNit

CarboNit
2-składnikowa (2K), wzmocniona włóknem węglowym masa szpachlowa do wykonywania wysoce odpornych...

Putzgrund 610

Putzgrund 610
Wypełniający, zwiększający przyczepność środek gruntujący. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz...

Capatect CarboPor Strukturputz

Capatect CarboPor Strukturputz
Dekoracyjne, wzmocnione włóknem węglowym tynki typu „baranek“ o uziarnieniu 1,0; 1,5; 2,0 i 3,0...

CarboSol Fassadenfarbe Compact

CarboSol Fassadenfarbe Compact
Silikonowa, wypełniająca farba fasadowa wzmocniona włóknem węglowym.Dzięki nowo opracowanej...

Capatect Klebe- und Spachtelmasse 190

Capatect Klebe- und Spachtelmasse 190
Sucha zaprawa mineralna przeznaczona do mocowania płyt ocieplających z wełny mineralnej i...

CARBON – EXTREMALNIE ODPORNY SYSTEM OCIEPLEŃ

CARBON – EXTREMALNIE ODPORNY SYSTEM OCIEPLEŃ
Jedyny na rynku zbrojony włóknem węglowym system ociepleń Carbon, wytycza nowe standardy...
Zobacz produkty: