Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 56393

Iglotech Sp. z o.o.

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, czynniki chłodnicze, pompy ciepła
Zobacz firmę w innym dziale: Klimatyzatory Klimatyzatory
Telefon 55 645 73 00
Adres Toruńska 41, 82-500 Kwidzyn
Iglotech dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych, obejmujące nowoczesne i sprawdzone produkty, doradztwo techniczne i projektowe oraz serwis. Iglotech jest generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacji Fuji Electric oraz systemu wentylacyjnego Lunos, a także jest właścicielem siedmiu marek własnych: elementów wentylacyjnych Forvent, chłodnic Fancold, narzędzi... Czytaj więcej
Iglotech Sp. z o.o.

Iglotech dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych, obejmujące nowoczesne i sprawdzone produkty, doradztwo techniczne i projektowe oraz serwis. Iglotech jest generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacji Fuji Electric oraz systemu wentylacyjnego Lunos, a także jest właścicielem siedmiu marek własnych: elementów wentylacyjnych Forvent, chłodnic Fancold, narzędzi i przyrządów Profesta, rur chłodniczych Frigoline, kurtyny powietrznej Flowstar, agregatów skraplających Refcold, pomp ciepła Neoheat.

Klimatyzatory Fuji Electric

Klimatyzatory Fuji Electric przeznaczone są do chłodzenia, ogrzewania, wentylacji i osuszania pomieszczeń. Idealnie wkomponowują się w przestrzeń biur, hoteli, sklepów, restauracji i mieszkań. To inteligentne urządzenia wysokiej jakości o estetycznym wyglądzie, które cechuje energooszczędność, komfort użytkowania, wysoka wydajność i przyjazne sterowanie. Klimatyzatory Fuji Electric objęte są 5-letnią gwarancją.

Centrale wentylacyjne Neovent KNV LUX

Centrale Neovent KNV LUX to kompletne urządzenia dbające o mechaniczną wymianę powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła, filtracją wentylowanego powietrza wolnego od alergenów oraz ogrzewaniem powietrza nawiewanego w pomieszczeniach typu: domy jednorodzinne, budynki mieszkalne, sklepy, restauracje i inne obiekty użyteczności publicznej. Centrale przystosowane są do pracy w pozycji pionowej i podwieszanej. Do podwieszenia KNV LUX wykorzystuje się zawiesia montowane na bocznych ścianach urządzenia.

Pompy ciepła Neoheat

Pompy ciepła Neoheat mają możliwość regulacji ciepła i chłodu w mieszkaniu, a także mogą służyć do ogrzania CWU i być głównym lub uzupełniającym źródłem ciepła. System wymaga zaledwie 1kW energii elektrycznej do wyprodukowania 3 do 5 kW energii cieplnej. Pompy Neoheat mają możliwość sterowania dwoma obiegami ciepła (inna temp. na kaloryfer i na podłogówkę – rys. 1).

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny