Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 57957

Klima-Therm

Systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne
Telefon 22 517 36 00
Faks 22 879 99 07
Adres Ostrobramska 101A, 04-041 Warszawa
KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii oraz w krajach nadbałtyckich, jest wiodącym dostawcą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych. KLIMA-THERM, firma założona w 1996 roku w Polsce, dziś stanowi Grupę spółek o zasięgu międzynarodowym, w skład której wchodzą: działające na rynku polskim - KLIMA-THERM, KLIMOR, FG Poland, Euro-Clima oraz G.A.S, a na rynkach... Czytaj więcej
Klima-Therm

KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii oraz w krajach nadbałtyckich, jest wiodącym dostawcą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych.

KLIMA-THERM, firma założona w 1996 roku w Polsce, dziś stanowi Grupę spółek o zasięgu międzynarodowym, w skład której wchodzą: działające na rynku polskim - KLIMA-THERM, KLIMOR, FG Poland, Euro-Clima oraz G.A.S, a na rynkach zagranicznych - FG Nordic AB w Szwecji (Goeteborg), FG Finland OY z siedzibą w Helsinkach oraz FB Baltics OU w Estonii (Tallin), obejmująca swoim zasięgiem również rynek litewski i łotewski. W roku 2009 zatrudnienie wynosiło ponad 200 pracowników w sześciu krajach, a obroty przekroczyły 150 mln złotych.

Wszystkie podmioty tworzące Grupę KLIMA-THERM wykorzystują bogactwo doświadczeń oraz wiedzy zdobytej w ciągu 15 lat działalności firmy, jak również czynią ją jednym z największych dostawców i usługodawców branży HVACR. Ugruntowana pozycja lidera rynku w branży klimatyzacyjnej oraz stabilna sytuacja finansowa pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu inwestycji w najnowsze technologie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób.

Ważnym krokiem w rozwoju organizacji, stanowiącym naturalną konsekwencję wypracowanej przez lata pozycji oraz będącym wyrazem ambicji w zwiększaniu wartości spółki, było przekształcenie w styczniu 2010 roku firmy KLIMA-THERM w spółkę akcyjną (S.A.). Wydarzenie to zbiegło się w czasie z wdrożeniem w całej Grupie zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP - SAP, który objął swoim zakresem wszystkie procesy biznesowe firmy, w tym proces sprzedażowy.

Pod koniec 2010 roku do Grupy KLIMA-THERM dołączyła spółka KLIMOR - wiodący polski producent systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Akwizycja spółki KLIMOR stanowi jeden z kluczowych elementów realizacji długofalowej strategii Grupy KLIMA-THERM zakładającej sukcesywne rozszerzanie aktywności w zakresie dostarczania kompleksowej gamy produktów i usług HVAC, a tym samym umacnianie pozycji lidera branży.

KLIMA-THERM oferuje Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie Klimatyzacji Komfortu oraz systemów Klimatyzacji Przemysłowej dla procesów chłodzenia i oczyszczania w oparciu o urządzenia renomowanych, światowych marek, w tym m.in.: FUJITSU GENERAL, CLINT, AERIAL, HB COTES.

Jako nowoczesna i odpowiedzialna społecznie firma dbamy, aby nasza działalność była przyjazna dla środowiska naturalnego. Czynnie angażujemy się w budowanie świadomości dotyczącej problemów globalnego ocieplenia i zanieczyszczenia środowiska oraz ograniczania zasobów naturalnych.

Od lat systematycznie pracujemy nad stałym podnoszeniem jakości usług, co przekłada się na wzrost satysfakcji naszych Klientów. Wyrazem tego są przyznawane nam rok rocznie wyróżnienia i  certyfikaty, w tym m.in. Certyfikat ISO 9001:2008, „Gazela Biznesu”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Złoty Instalator”.

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny