Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 27443

Bertelsen

Duńskie piece i wkłady kominkowe
Telefon 071 311 92 47, 0 513 037 196
Adres Domasławska 18, 55-041 Tyniec Mały
Duńskie piece i wkłady kominkowe Ekonomia ...   Ten aspekt jest bezpośrednio związany z ekologią. Duńskie piece charakteryzują się stosunkowo niedużymi komorami spalania ale tylko w niewielkich komorach można uzyskać piękny widok ognia, czystą szybę, czyste wnętrze paleniska i dokładne spalanie paliwa w długim przedziale czasu przy jednoczesnym niewielkim zużyciu drewna. Bardzo... Czytaj więcej
Bertelsen

Duńskie piece i wkłady kominkowe

Ekonomia ...

 

Ten aspekt jest bezpośrednio związany z ekologią. Duńskie piece charakteryzują się stosunkowo niedużymi komorami spalania ale tylko w niewielkich komorach można uzyskać piękny widok ognia, czystą szybę, czyste wnętrze paleniska i dokładne spalanie paliwa w długim przedziale czasu przy jednoczesnym niewielkim zużyciu drewna.

Bardzo duże znaczenie ma tutaj konstrukcja komory i zakres poprawnej pracy kominka. Wszystkie nasze produkty mają precyzyjnie określony zakres regulacji mocy dzięki czemu możemy idealnie dopasować kominek do wnętrza w którym ma się on znajdować tak aby widok ognia nie był okupiony koniecznością otwierania wszystkich okien lub zakupem następnego transportu drewna.

Efekt ...

Doskonałe rozwiązania palenisk powodują, że praktycznie po kilkunastu minutach od rozpalenia możemy cieszyć się pięknym widokiem ognia i wspaniałym ciepłem oddawanym przez płaszcze konwekcyjne naszych kominków.

Ergonomia ...

„Zimna rączka”, czysta szyba, łatwa regulacja dopływu powietrza do paleniska, minimalna ilość popiołu dzięki perfekcyjnemu spalaniu, zajmowanie niewielkiej przestrzeni – to tylko niektóre z cech ułatwiających komfortowe użytkowanie ... nie bez powodu duński RAIS nazywany jest „ART OF FIRE”.

Design ...

O to by „przyciągnąć oko” dbają takie autorytety jak Jacob Jensen, Anders Norgard, Niels Hvass, Christina Strand, Anders Fasterhold. Efektem ich prac są prestiżowe nagrody za najlepsze wzornictwo: Reddot Design Award 2002, 2005, 2006; Design Plus 2003, Designpreis 2007.

Ekologia ...

We współczesnej Europie nie ma miejsca dla produktów, które zanieczyszczają środowisko a w Danii przywiązuje się do tego wyjątkowo dużo uwagi. Pierwszym kominkiem, który uzyskał certyfikat „Białego łabędzia” był duński LINUX. Dzisiaj większość duńskich produktów z dumą nosi to wyjątkowe wyróżnienie mówiące o zachowaniu najwyższych norm czystości spalin oraz ekologicznym postępowaniu w procesie produkcji.

Dlaczego duńskie piece są najlepsze ...

Kilkadziesiąt lat tradycji w produkcji nowoczesnych pieców i kaset kominkowych pozwoliło duńskim rzemieślnikom osiągnąć niewyobrażalnie wysoki poziom i kulturę techniczną, które są niezbędne przy wytwarzaniu takich produktów jakimi są piece i kasety ciągle poddawane przez nas „próbie ognia”. Ogromne doświadczenie i perfekcja duńskich rzemieślników pozwala nam dzisiaj na wybór produktu, który zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Nasze produkty osiągają sprawność do 83% !!!

Duńskie piece i wkłady kominkowe

BERTELSEN & CO Sp. z o.o.

UL. DOMASŁAWSKA 18

55-041 TYNIEC MAŁY K/WROCŁAWIA

TEL. 071 311 92 47, TEL. KOM. 0513 037 196

www.bertelsen.pl, e-mail: biuro@bertelsen.pl

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny