Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 20787

Wirex Sp. z o.o.

Listwy odpływowe DALLMER CeraLine i CeraWall
Telefon 22 546 90 70
Faks 22 546 90 71
Adres Kłobucka 8b/1, 02-699 Warszawa
Listwy odpływowe DALLMER CeraLine i CeraWall służą do odprowadzania wody z posadzki prysznica bezbrodzikowego.Budowa: listwy CeraLine są wykonane ze stali nierdzewnej z konstrukcyjnie uwzględnionym spadkiem, co gwarantuje prawidłowe odwodnienie i samoczyszczenie. Kołnierz fabrycznie pokryty warstwą piasku, umożliwiającym łatwe połączenie z izolacjami alternatywnymi, wyciszające nóżki montażowe do regulacji wysokości,... Czytaj więcej
Wirex Sp. z o.o.

Listwy odpływowe DALLMER CeraLine i CeraWall służą do odprowadzania wody z posadzki prysznica bezbrodzikowego.

Budowa: listwy CeraLine są wykonane ze stali nierdzewnej z konstrukcyjnie uwzględnionym spadkiem, co gwarantuje prawidłowe odwodnienie i samoczyszczenie. Kołnierz fabrycznie pokryty warstwą piasku, umożliwiającym łatwe połączenie z izolacjami alternatywnymi, wyciszające nóżki montażowe do regulacji wysokości, pokrywa ochronna oraz szablon do precyzyjnego ułożenia płytek podłogowych sprawiają, że instalacja listwy jest prosta, a korpus wpustu z łatwym do czyszczenia syfonem zapewnia higienę użytkowania.
Wiele wariantów pokryw pozwoli zadowolić każdy gust. Trzem podstawowym wariantom Standard, Design czy Individuell, towarzyszą pokrywy z interesujących materiałów. Na przykład szkło kolorowe, które jest odpowiedzią na najbardziej ekstrawaganckie wymagania lub drewno tekowe. Do najbardziej wyszukanych zaliczamy pokrywy ze stali nierdzewnej polerowanej oraz w kolorze czarnym matowym. Pokrywa Individuell umożliwia własną aranżację poprzez wklejenie płytek podłogowych lub kamienia naturalnego co sprawia, że odpływ dosłownie stapia się z podłogą.

DallFlex – jeden korpus wpustu, pięć listew odpływowych
Wizualna różnorodność, techniczna prostota. To potrafi tylko rodzina produktów CeraFloor, CeraWall P, CeraWall S, Zentrix i CeraNiveau. Niezależnie od wizualnych różnic pomiędzy poszczególnymi wersjami listew odpływowych po instalacji, wszystkie zawierają dokładnie ten sam korpus wpustu DallFlex. Dzięki takiemu rozwiązaniu technicznemu, jako jedyny producent, łączymy różnorodne wzornictwo produktów z łatwością zastosowania i instalacji.

Co wyróżnia DallFlex? Instalacja w jastrychu, pozwalająca na dowolne umiejscowienie w obrębie ściany lub podłogi, uniwersalny korpus z całkowicie wyjmowalnym syfonem oraz możliwością podłączenia mankietu uszczelniającego, możliwość instalacji z CeraFloor S, CeraWall S, CeraWall P, Zentrix, CeraNiveau.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny