Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 74017

SFA Poland

Urządzenia rozdrabniająco-przepompowujące
Telefon 22 732 00 32 (33), 22 732 00 33
Adres Białołęcka 168, 03-253 Warszawa
Dzięki pomporozdrabniaczom i pompom sanitarnym SFA, można zaadaptować dowolne pomieszczenie w domu lub obiekcie publicznym na łazienkę, WC, kuchnię, saunę, itp. Wszystko odbywa się bez kosztownych i skomplikowanych prac remontowych oraz niezależnie od położenia pionów kanalizacyjnych.Pomporozdrabniacz jest urządzeniem elektrycznym zasilanym 230V zaopatrzonym w pompę wraz z nożem tnącym służącym do rozdrabniania i przetłaczania... Czytaj więcej
SFA Poland

Dzięki pomporozdrabniaczom i pompom sanitarnym SFA, można zaadaptować dowolne pomieszczenie w domu lub obiekcie publicznym na łazienkę, WC, kuchnię, saunę, itp. Wszystko odbywa się bez kosztownych i skomplikowanych prac remontowych oraz niezależnie od położenia pionów kanalizacyjnych.

Pomporozdrabniacz jest urządzeniem elektrycznym zasilanym 230V zaopatrzonym w pompę wraz z nożem tnącym służącym do rozdrabniania i przetłaczania ścieków fekalnych, papieru toaletowego i odpadków organicznych. Wewnątrz znajduje się system elektroniczny sterujący pracą pompy, oraz systemem załączania i wyłączania urządzenia. Urządzenie po rozdrobnieniu ścieków może przetłoczyć je zarówno w pionie jak i poziomie.

Urządzenia do zastosowań domowych
Jest to największa grupa urządzeń dostępnych na rynku. Charakteryzująca się zwartą budową i mocą silników do 500 W. Pozwalają one na rozdrobnienie ścieków i przetłoczenie ich na maksymalną wysokość 5 m i do 100m w poziomie. Oba parametry tłoczenia są ze sobą ściśle związane. Wraz ze wzrostem wysokości podnoszenia ścieków zmniejsza się odległość tłoczenia w poziomie.

W grupie tej wyróżniamy urządzenia przystawkowe – są to urządzenia, które montowane są bezpośrednio za toaletą. Odpływ z miski ustępowej jest bezpośrednio wpięty do pomporozdrabniacza za pomocą gumowej manszety. W niektórych modelach istnieje możliwość podłączenia jednocześnie kilku przyborów takich jak WC, umywalka, wanna, prysznic, pralka.

Urządzenia przeznaczone do współpracy z miskami WC montowanymi na stelażach. Są instalowane w pewnej odległości od stelaża WC i tu również mamy możliwość podłączenia dodatkowych przyborów. Oferujemy urządzenia kompletne, to znaczy stelaż z wbudowanym rozdrabniaczem, umożliwiający podłączenie dowolnej miski WC dostępnej na rynku.
Pompy do ścieków szarych są urządzeniami przetłaczającymi ścieki z całej kuchni, łazienki bez WC, pralni. Zastosowanie tych urządzeń pozwala na dowolną aranżację pomieszczeń bez względu na położenie pionów kanalizacyjnych. Istnieje możliwość stworzenia wyspy kuchennej bez konieczności kosztownych prac adaptacyjnych.
W zastosowaniach domowych bardzo ciekawym rozwiązaniem są ceramiki WC z wbudowanym pomporozdrabniaczem. W tej grupie asortymentowej oferujemy 6 modeli. Urządzenie uruchamia się wbudowanym przyciskiem na ceramice i nie potrzebuje zbiornika na wodę ponieważ podłączą się go elastycznym przewodem bezpośrednio do zasilania wody.

Urządzenia do zastosowań komercyjnych
Są to urządzenia charakteryzujące się mocą silników powyżej 500W. Bardzo często zaopatrzone są w dwa silniki. Wyposażone w specjalny system rozdrabniający do zastosowań komercyjnych. Pozwalają na rozdrobnienie i przetłoczenie ścieków na wysokość do 11m w pionie i 110m poziomie. Urządzenia te bardzo często zaopatrzone są w systemy alarmowe informujące użytkowników o aktualnej pracy urządzenia oraz o ewentualnej awarii. Zastosowanie w urządzeniach dwóch silników ma na celu zoptymalizowanie pracy urządzenia w zależności od ilości ścieków. W przypadku małego zrzutu ścieków załącza się silnik pierwszy, a wraz ze wzrostem ilości ścieków system załączy drugi silnik. Dodatkowo system uruchamia silniki naprzemiennie co wydłuża ich żywotność. W przypadku awarii jednego z silników urządzenie dalej może pracować. Obecnie dostępne są urządzenia w klasie ochrony IP 68 z systemem sterowania montowanym na ścianie.

Zalety

  • rozwiązania gotowe do montażu
  • cicha i niezawodna praca
  • zastosowanie filtra węglowego, który zabezpiecza przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów
  • możliwość podłączenia kilku przyborów do jednego urządzenia
  • wysoka jakość urządzeń potwierdzona certyfikatem EN 12050-3
  • 2-letnia gwarancja
  • szeroka oferta produktów
  • wszystkie urządzenia produkowane we Francji
  • serwis dojezdny

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny