Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 50529

HABA RL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Producent biologicznych oczyszczalni ścieków i separatorów
Telefon 61 30 70 172, 737 344 808
Adres Zdrojowa 51, 62-065 Grodzisk Wielkopolski
"Z myślą o poczuciu bezpieczeństwa, wygodzie, komforcie i ekologii stworzyliśmy produkt, który jest uwieńczeniem wieloletniej pracy i obserwacji potrzeb naszych klientów. To w trosce o nich mój wewnętrzny inżynier dbał, bym dobierał szczegóły i łączył fakty. Myśl o tym, by opracować  produkt uniwersalny i unikatowy zarazem tkwiła we mnie od zawsze. Od chwili, kiedy zrozumiałem, że chcę dzielić się tym, co sprawdziło... Czytaj więcej
HABA RL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

"Z myślą o poczuciu bezpieczeństwa, wygodzie, komforcie i ekologii stworzyliśmy produkt, który jest uwieńczeniem wieloletniej pracy i obserwacji potrzeb naszych klientów. To w trosce o nich mój wewnętrzny inżynier dbał, bym dobierał szczegóły i łączył fakty. Myśl o tym, by opracować  produkt uniwersalny i unikatowy zarazem tkwiła we mnie od zawsze. Od chwili, kiedy zrozumiałem, że chcę dzielić się tym, co sprawdziło się u mnie. Ważne dla mnie wartości nadały produktom kierunek, a pasja połączona z wiedzą pchały do przodu i kazały walczyć o więcej i lepiej.

Zaczynałem, gdy rynek oferował rozwiązania niezadawalające. Mierzyłem się z nim i budowałem rzeczy lepsze i większe, by marzenia moich klientów stały się rzeczywistością. Każdy detal traktowałem na równi z najważniejszymi elementami, a estetyka stała się dla mnie rzeczą niemniej istotną niż technika.
Haba to firma, którą tworzą ludzie zaangażowani w jej rozwój".

Cieszymy się każdym sukcesem, ale największą satysfakcję sprawia nam zadowolenie klienta. 25 lat to czas, w którym przekonaliśmy się, co dla nas ważne. Odeszliśmy od tego, co proste – na rzecz tego, co dobre. Nie cofamy się, nie stoimy w miejscu, bo nie boimy się nowych rozwiązań.

Wsparcie, którego udzielamy dotyczy nie tylko współpracujących z nami partnerów. Oni dostaną je zawsze i pod każdą postacią. Sieć punktów montujących nasze urządzenia rozrasta się. Nie dajemy bowiem tylko produktu i  jego obsługi. Dajemy edukację. Nasi partnerzy wiedzą, że liczy się dla nas każdy człowiek i jego otoczenie.

Rodzina, jej dom, ogród, a wraz z nim cały świat. Dajemy ekologię. Chronimy zasoby wodne planety. Uczymy, by to, co bezwartościowe – tę wartość otrzymało już tu i teraz. Oddaję to, co biorę, by móc cieszyć się pięknem, ciszą, zapachem i spokojem.

To świat idzie za nami, nie my za światem. Jesteśmy krok przed nim

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny