Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 36748

Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Domowe stacje uzdatniania wody, filtry do wody, zmiękczacze, odżelaziacze, odmanganiacze do wody
Telefon 22 870 24 32
Adres Marszałkowska 80, 00-517 Warszawa
AQUAPHOR - światowy producent i lider w sprzedaży szerokiej gamy systemów do oczyszczania wody, od ponad 18 lat opracowuje dla swoich klientów najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie. Firma powstała w 1992 roku. Dziś firma AQUAPHOR zatrudnia ponad tysiąc pracowników i działa poprzez rozbudowaną sieć partnerów, oferujących filtry AQUAPHOR milionom rodzin w ponad 20 krajach świata.AQUAPHOR POLAND... Czytaj więcej
Aquaphor Poland Sp. z o.o.

AQUAPHOR - światowy producent i lider w sprzedaży szerokiej gamy systemów do oczyszczania wody, od ponad 18 lat opracowuje dla swoich klientów najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie.

Firma powstała w 1992 roku. Dziś firma AQUAPHOR zatrudnia ponad tysiąc pracowników i działa poprzez rozbudowaną sieć partnerów, oferujących filtry AQUAPHOR milionom rodzin w ponad 20 krajach świata.
AQUAPHOR POLAND Sp. z o.o. to wyjście naprzeciw oczekiwaniom milionów Polaków, codziennie zmagających się z problemami twardej, zażelazionej i przesyconej chlorem wody.

AQUAPHOR samodzielnie realizuje pełny cykl produkcyjny: począwszy od idei czysto naukowej, poprzez produkcję, aż po sprzedaż gotowych filtrów. Wszystkie nasze produkty są doskonalone pod kątem różnych problemów w zakresie oczyszczania wody, co umożliwia im skuteczną filtrację wody na całym świecie.

Nasze doświadczenie, najnowocześniejsze technologie i osiągnięcia w zakresie oczyszczania wody sprawiają, że tworzymy najwyższą jakość w każdej kategorii filtrów (filtry dzbankowe, filtry odwróconej osmozy).
AQUAPHOR wykorzystuje w swoich produktach najnowsze osiągnięcia w dziedzinie oczyszczania wody, a także prowadzi badania nad własnymi technologiami, które stale rozwija i udoskonala.

Unikalność technologii AQUAPHOR – jako jedynej tego typu w Europie, oryginalnie opracowane rozwiązania i konstrukcje chroni ponad 50 patentów w różnych krajach, w tym USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Rosji.

Unikalne technologie, zastosowane przy produkcji filtrów AQUAPHOR to m.in. AQUALEN, Fibermix, bloki węglowe o włóknistej strukturze, zbiorniki kumulacyjne na wodę z elastyczną przegrodą do systemu odwróconej osmozy, membrany kapilarne.

Wiedząc, jak ważne dla każdego z nas jest zdrowie i dobre samopoczucie, uczyniliśmy dbałość o nie naszym głównym celem i misją. Dlatego też w procesie produkcji filtrów AQUAPHOR wykorzystujemy tylko najlepsze materiały klasy spożywczej, których jakość jest poddawana ocenie na każdym etapie produkcji.
AQUAPHOR posiada certyfikat ISO 9001 wydany zgodnie ze standardami TUV Nord. Ok. 10% filtrów z każdej partii produkcyjnej jest sprawdzanych przed opuszczeniem naszych zakładów.

Część naszych produktów jest certyfikowanych przez LGA. O naszym zaangażowaniu i efektach pracy polegającej na wydobywaniu z wody jej naturalnej czystości świadczą certyfikaty wydane przez liczne agencje certyfikacyjne i niezależne laboratoria, które potwierdziły najwyższą jakość naszych produktów i jej zgodność z międzynarodowymi standardami.

PUNKTY SPRZEDAŻY

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny