Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm

BAŁTYKGAZ

Zbiorniki na gaz płynny, butle gazowe, instalacje gazowe
Telefon 58 677 77 77
Faks 58 677 77 09
Adres Sobieskiego 5, 84-230 Rumia
Firma BAŁTYKGAZ Sp. z o. o. założona została w marcu 1993 roku i od tego czasu zajmuje się dystrybucją gazu płynnego na terenie całego kraju. W swojej działalności korzystamy z najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia naszych zachodnich udziałowców - Rheingas GmbH & Co KG i Westfalen AG z Niemiec, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję jednego z wiodących i najbardziej doświadczonych dystrybutorów gazu... Czytaj więcej
BAŁTYKGAZ

Firma BAŁTYKGAZ Sp. z o. o. założona została w marcu 1993 roku i od tego czasu zajmuje się dystrybucją gazu płynnego na terenie całego kraju.

W swojej działalności korzystamy z najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia naszych zachodnich udziałowców - Rheingas GmbH & Co KG i Westfalen AG z Niemiec, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję jednego z wiodących i najbardziej doświadczonych dystrybutorów gazu płynnego na naszym rynku.

Nasi Klienci obsługiwani są przez 2 centra regionalne na terenie całego kraju poprzez kompleksową i fachową pomoc i doradztwo naszych doradców handlowych. Naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom ekologicznej energii we właściwych parametrach.

Firma BAŁTYKGAZ Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją gazu płynnego propan, który jest stosowany w instalacjach przydomowych. Ze względu na swoje właściwości jest to medium energetyczne zbliżone do gazu ziemnego. Dostarczamy gaz, który jest ekologicznym źródłem energii. Korzystanie z gazu zmniejsza zanieczyszczenie środowiska, a w domu zapewnia czystość. 

Energia dla firmy

W ramach swojej oferty dla klientów korporacyjnych, BAŁTYKGAZ montuje nowoczesne instalacje gazowe, które mają zastosowanie w ogrzewaniu warsztatów, hal i innych pomieszczeń przemysłowych. Nasz produkt jest także powszechnie stosowany w wielu procesach technologicznych. Doradzamy w kwestiach optymalnych rozwiązań, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zbiorniki na gaz płynny, butle gazowe, instalacje gazowe

 

 

Budujemy Dom czerwiec 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny