Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 34585
Telefon 41 346 48 00, 800 703 048
E-mail info@dafi.pl
Adres Fabryczna 24, 25-818 Kielce
Producentem elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody Dafi jest polskie przedsiębiorstwo Formaster S.A., specjalizujące się w tworzeniu zaawansowanego technologicznie sprzętu do ogrzewania i uzdatniania wody kranowej. Fabryka, gdzie wyroby Dafi są projektowane i w całości wyprodukowane, mieści się w Kielcach. Firma zatrudnia około 240 specjalistów, posiada własne biuro projektowo-konstrukcyjne, park maszynowy, laboratorium... Czytaj więcej
Formaster

Producentem elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody Dafi jest polskie przedsiębiorstwo Formaster S.A., specjalizujące się w tworzeniu zaawansowanego technologicznie sprzętu do ogrzewania i uzdatniania wody kranowej. Fabryka, gdzie wyroby Dafi są projektowane i w całości wyprodukowane, mieści się w Kielcach. Firma zatrudnia około 240 specjalistów, posiada własne biuro projektowo-konstrukcyjne, park maszynowy, laboratorium oraz kilka linii produkcyjnych.

Firma Formaster

JAKOŚĆ I INNOWACJA

Naszym klientom zapewniamy wsparcie posprzedażowe, włączając w to gwarancję szybkiego serwisu, dostęp do informacji i porad. Przystępna cena, jaką gwarantujemy, to wynik wieloletniego rozwoju firmy, która jest obecnie samowystarczalna niemal w każdym aspekcie.

Użytkownicy ogrzewaczy Dafi nie płacą za sprowadzane z Chin półprodukty, montowane w Polsce, lecz za wyrób w 100% powstały w naszym kraju.

Własne rozwiązania technologiczne pozwoliły zautomatyzować proces produkcji. Z kolei, aby spełniać najwyższe standardy, nasze wyroby badane są na wielu etapach - począwszy od surowców po produkt finalny. Celem marki Dafi jest poprawa komfortu życia naszych klientów i tworzenie perfekcyjnych rozwiązań dla domu, biura i przemysłu.

Produkcja w pełni zautomatyzowana

Formaster od wielu lat współpracuje z klientami z sektora ”Private Label” i OEM. Jako doświadczony partner biznesowy oferujemy naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę oraz produkty najwyższej jakości. Bierzemy pełną odpowiedzialność za przygotowany do sprzedaży produkt finalny. Wspólnie z naszymi specjalistami czuwamy nad wszystkimi etapami zlecenia: od koncepcji i projektu prototypowego, po produkcję przemysłową oraz pakowanie towaru.

Jak dbamy o wysoką jakość naszych produktów? To nie tylko dokładna kontrola procesu produkcji, ale również praca w zgodzie z zasadami ISO 9001:2015, na nowoczesnych narzędziach, w warunkach pełnej autonomii produkcyjnej. Dbamy o to, by każdy etap produkcji odpowiadał najwyższym standardom.

  • Koncepcja

Jesteśmy otwarci na potrzeby i zalecenia naszych klientów, które uwzględniamy podczas tworzenia koncepcji produktu.

  • Prototyp

Prototypy ułatwiają pracę i pozwalają dopracować wiele istotnych szczegółów. W ich tworzeniu posługujemy się modelowaniem 3D.

  • Produkcja

Produkcja w Formaster przebiega w sposób automatyczny, z wykorzystaniem nowych technologii, w warunkach pełnej autonomii produkcyjnej.

  • Pakowanie

Oferujemy również możliwość zaprojektowania i wyprodukowania opakowań dla zamówionych produktów.

Dafi korzyści

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny