Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 21175

Dantherm Sp. z o.o.

NAGRZEWNICE, OSUSZACZE, KLIMATYZERY
Telefon +48 61 654 40 31
Adres ul. Magazynowa 5a, 62-023 Gądki
Oferta profesjonalnych urządzeń MASTER to doskonały sposób na efektywne i niedrogie ogrzewanie oraz osuszanie podczas prac budowlanych i remontowych. Przenośne nagrzewnice powietrza zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu natychmiast po uruchomieniu, a osuszacze doskonale przyspieszają wysychanie ścian i posadzek. Urządzenia MASTER są odporne na uszkodzenia, bardzo wydajne i tanie w eksploatacji. W ofercie znajdują... Czytaj więcej
Dantherm Sp. z o.o.

Oferta profesjonalnych urządzeń MASTER to doskonały sposób na efektywne i niedrogie ogrzewanie oraz osuszanie podczas prac budowlanych i remontowych. Przenośne nagrzewnice powietrza zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu natychmiast po uruchomieniu, a osuszacze doskonale przyspieszają wysychanie ścian i posadzek. Urządzenia MASTER są odporne na uszkodzenia, bardzo wydajne i tanie w eksploatacji. W ofercie znajdują się nagrzewnice zasilane prądem, gazem lub olejem napędowym.

Nagrzewnice Dantherm

Nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin

Najczęściej stosowane na przestrzeniach półotwartych, w krótkim czasie dostarczają bardzo duże ilości ciepła. Oferta MASTER zawiera modele nisko- i wysokociśnieniowe o mocy od 10-111 kW. Charakteryzuje je kompaktowa obudowa, wygodne uchwyty i koła, wbudowany zbiornik paliwa oraz możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego zapewniającego ekonomiczne spalanie.

Nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin

Dzięki zamkniętej komorze spalania wytwarzają w 100% czyste ciepło. Stosowane są do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych oraz namiotów. Ciepłe powietrze doprowadza się do wewnątrz za pomocą giętkich przewodów. MASTER oferuje modele o mocy od 20-220 kW oraz szeroką gamę akcesoriów umożliwiających dostosowanie tych urządzeń do indywidualnych potrzeb.

Nagrzewnice gazowe

Są chętnie stosowane ze względu na niski koszt paliwa oraz dużą wydajność. Posiadają płynną regulację mocy i dostępne są w wersji manualnej oraz elektronicznej z możliwością podłączenia termostatu. Na budowach doskonale przyspieszają twardnienie zapraw wapiennych.

Nagrzewnice elektryczne i promienniki

Nagrzewnice elektryczne są kompaktowe, szybkie w instalacji oraz bardzo wydajne. W ofercie MASTER dostępne są także modele z możliwością podłączenia giętkich przewodów do rozprowadzania ciepłego powietrza na dalsze odległości lub wyższe kondygnacje. Promienniki MASTER umożliwiają punktowe ogrzewanie wydzielonych stref pracy i skutecznie przyspieszają osuszanie ścian. Są bardzo efektywne i nie powodują nadmiernych strat ciepła. MASTER poleca modele elektryczne o mocy do 3 kW oraz bardzo wydajne modele olejowe o mocy od 17 do 43 kW.

Osuszacze powietrza i wentylatory

Profesjonalne osuszacze powietrza przyspieszają wysychanie ścian i posadzek podczas robót wykończeniowych. Doskonale osuszają także zawilgocone lub zalane piwnice. MASTER proponuje modele o wydajności od 20 do 166 l/24 h. Są przystosowane do pracy ciągłej, wydajne i odporne na uszkodzenia. Osuszanie na budowach wspomagają także przenośne wentylatory i dmuchawy. które zapewniają stałą cyrkulację powietrza w pomieszczeniach.

Dlaczego warto stosować przenośne nagrzewnice MASTER?

  • działają natychmiast po włączeniu – nie wymagają skomplikowanej instalacji,
  • są mobilne – można je dowolnie stosować w różnych miejscach,
  • ogrzewają i osuszają bardzo szybko i tylko wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba,
  • posiadają dodatkowe akcesoria umożliwiające dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb,
  • są trwałe, wydajne i skuteczne,
  • są tańszą alternatywą dla tradycyjnych instalacji grzewczych.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny