Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 31298

TECHNIPROT Przemysłowo-Techniczna Spółdzielnia Pracy

Rozdzielacze do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego, rozdzielacze modulowe
Telefon 22 758 77 49, 22 729 06 46
Adres Komorowska 24, 05-800 Pruszków
Techniprot powstał w 1955 r. na bazie i tradycjach pruszkowskiego rzemiosła, a jego nazwę przyjęto od techniki prototypowej. Ambicją zakładu była zawsze trudna, niepowtarzalna produkcja prototypowa i małoseryjna. Tradycja, fachowa i doświadczona załoga, prywatna własność oraz okazały potencjał produkcyjny są siłą sprawczą bogatej oferty naszych wyrobów używanych w nowoczesnych instalacjach centralnego ogrzewania i wody. ... Czytaj więcej
TECHNIPROT Przemysłowo-Techniczna Spółdzielnia Pracy

Techniprot powstał w 1955 r. na bazie i tradycjach pruszkowskiego rzemiosła, a jego nazwę przyjęto od techniki prototypowej. Ambicją zakładu była zawsze trudna, niepowtarzalna produkcja prototypowa i małoseryjna. Tradycja, fachowa i doświadczona załoga, prywatna własność oraz okazały potencjał produkcyjny są siłą sprawczą bogatej oferty naszych wyrobów używanych w nowoczesnych instalacjach centralnego ogrzewania i wody.

Nowa siedziba firmy Techniprot® w Pruszkowie, widok z lotu ptaka

Techniprot jako pierwszy w Polsce w 1991 r. podjął produkcję rozdzielaczy i obecnie jest niekwestionowanym liderem w ich produkcji. Od początku postawiliśmy na jakość i różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych i wykonawczych, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu wyroby posiadające niezbędne badania jakościowe, charakterystyki, opinie i aprobaty techniczne. Wyroby nasze gwarantują niezawodność i funkcjonalność, a fachowa i miła obsługa dają podstawy dobrej współpracy z naszymi klientami.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się rozdzielacze modułowe marki Techniprot® stosowane w instalacjach wielkopowierzchniowych, przy montażu instalacji solarnych i dolnych źródeł pomp ciepła.

ZALETY

  • Jako pierwszy producent rozdzielaczy i osprzętu do ich montażu firma Techniprot® stale unowocześnia i rozszerza swoją ofertę. Od lat dopracowujemy zwłaszcza rozdzielacze do ogrzewania podłogowego − najpopularniejsze są rozdzielacze ze wskaźnikami przepływu zamontowanymi na zasilaniu.
  • Rozdzielacze wykonane z rur mosiężnych bezołowiowych w gatunku M63 oraz ze stali nierdzewnej w gatunku 304/1.4301 mają zastosowanie w systemach znanych i renomowanych firm − znaczna część ich produkcji jest eksportowana do wielu krajów Unii Europejskiej.

ROZDZIELACZE MODUŁOWE

Techniprot - rozdzielacze do instalacji grzewczych

Asortyment: rozdzielacze wykonane są w 3 średnicach 1¼ , 1½ i 2" z rur mosiężnych bezołowiowych w gatunku M63 w wielu wariantach wyposażenia (z zaworami, przepływomierzami itd.)

Niezawodność rozwiązań: instalatorzy cenią sobie rozdzielacze za wysoką jakość, pełną kompletację (z uchwytami, uszczelkami, kołkami montażowymi) umożliwiającą precyzyjny i szybki montaż

Rynki zbytu: początkowo rozdzielacze te produkowane były głównie na eksport; w ostatnim roku zaobserwowano znaczny wzrost zainteresowania rozdzielaczami na rynku krajowym − instalatorzy chętnie stosują je do montażu pomp ciepła

Dane projektowe i zakresy dostaw: na stronie producenta www.techniprot.pl

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska

Aprobaty i certyfikaty: Aprobata Techniczna, Atest PZH, Atesty jakościowe, Charakterystyki Przepływów wykonane przez Politechnikę Warszawską

Nagrody: za rozdzielacze CO i OP do obiektów wielkopowierzchniowych (modułowych) TECHNIPROT został wyróżniony ZŁOTYM MEDALEM na Międzynarodowych Targach „INSTALACJE ” w 2010 r .

Pozostała oferta:

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny