Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 147438

Klimosz

Kotły małej mocy na paliwo stałe
Zobacz firmę w innym dziale: Grzejniki wodne
Telefon 32 474 39 00
Faks 32 472 42 27
Adres Zjednoczenia 6, 43-250 Pawłowice
Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej jakości kotłów żeliwnych i stalowych, automatycznych i zasypowych na paliwa stałe, pelet i biomasę. Misją firmy jest tworzyć produkty w oparciu o najwyższe standardy technologiczne z zachowaniem restrykcyjnych norm emisji spalin do środowiska naturalnego. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań grzewczych; ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników... Czytaj więcej
Klimosz

Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej jakości kotłów żeliwnych i stalowych, automatycznych i zasypowych na paliwa stałe, pelet i biomasę. Misją firmy jest tworzyć produkty w oparciu o najwyższe standardy technologiczne z zachowaniem restrykcyjnych norm emisji spalin do środowiska naturalnego. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań grzewczych; ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników oraz podgrzewaczy wody DRAZICE, grzejników żeliwnych VIADRUS, grzejników stalowych QUINN oraz akcesoriów techniki grzewczej. W ofercie naszej firmy posiadamy zbiorniki CWU, zbiorniki buforowe KLIMOSZ TANK oraz innowacyjne zbiorniki 3w1 CWU+bufor+sprzęgło hydrauliczne z ogrzewaniem przepływowym w opatentowanych miedzianych wężownicach. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Polsce i w Europie zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ

Zdobyte w ciągu 25 lat doświadczenie w produkcji kotłów pozwoliło nam wypracować zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zaowocowały szerokim gronem zadowolonych klientów, silną pozycją na rynku oraz mianem lidera w branży grzewczej. Kotły Klimosz tworzymy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość, wygodę użytkowania oraz niezawodność. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze działu projektowego zajmujemy się również kompleksową obsługą zarówno dużych inwestycji komercyjnych, przemysłowych jak i inwestycji budownictwa jedno oraz wielorodzinnego. Zadowolenie i zaufanie naszych klientów jest dla nas największą wartością, która motywuje nas do dalszej pracy i rozwoju.

INNOWACJE I EKOLOGIA

Zatrudniamy najlepszych inżynierów i specjalistów z branży grzewczej oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami oferującymi produkty najwyższej jakości. Firma ma własne zaplecze badawcze i pomiarowe, dzięki czemu każdy wyprodukowany kocioł jest monitorowany i optymalizowany pod kątem procesorów zachodzących podczas spalania, ograniczając emisję szkodliwych związków do środowiska. Nasze zaangażowanie w rozwój i ochronę środowiska potwierdzają innowacyjne rozwiązania potwierdzone i chronione prawami patentowymi zarejestrowanymi w Urzędzie Patentowym RP. Ochrona środowiska i ograniczenie niskiej emisji jest naszym priorytetowym i nadrzędnym celem, dlatego inwestujemy w tworzenie tylko takich kotłów, które spełniają wymagania restrykcyjnej i prestiżowej 5 klasy emisji oraz EkoDesign zgodnych z normą EN 303-5:2012, kwalifikując się pod dotacje w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE).

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny