Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 50506

ARISTON THERMO Polska

Kondensacyjne i konwencjonalne koty gazowe
Telefon 12 420 52 70, 12 420 52 73
Adres Pocieszka 3, 31-408 Kraków
Monitorowanie zużycia energii pozwala efektywniej zaplanować jej wykorzystanie. W jaki sposób skutecznie analizować zużywaną energię przez urządzenia grzewcze? W Ariston jest to możliwe dzięki darmowej aplikacji mobilnej Ariston NET. ... Czytaj więcej
ARISTON THERMO Polska

Monitorowanie zużycia energii pozwala efektywniej zaplanować jej wykorzystanie. W jaki sposób skutecznie analizować zużywaną energię przez urządzenia grzewcze? W Ariston jest to możliwe dzięki darmowej aplikacji mobilnej Ariston NET.

Oszczędności dzięki zdalnej kontroli pracy kotła

Wszystkie kotły serii ONE od Ariston mogą być w pełni kontrolowane przez Internet, mogą współpracować z zaawansowanym zdalnym sterowaniem i zdalną diagnostyką. Dzięki bezpłatnej aplikacji Ariston NET kotły mogą być zarządzane i kontrolowane w każdej chwili za pomocą smartfona, gdziekolwiek jesteś. Wszystko to przekłada się na komfort, ale zwłaszcza na oszczędność energii – za pomocą aplikacji możemy w czasie rzeczywistym kontrolować włączenie i wyłączenie kotła unikając ogrzewania domu w okresach, gdy tego nie potrzebujemy. Aplikacja daje dostęp do raportów i statystyk pracy kotła, dzięki czemu zwiększasz świadomość możliwości oszczędzania energii i możesz obniżyć swoje rachunki za gaz i wodę. Utrzymywanie wyłącznie jednego poziomu temperatury nie jest ekonomiczne. Precyzyjna regulacja w okresach grzewczych z wykorzystaniem zarządzania temperaturą może pomóc w obniżeniu rachunków za energię. Modem wi-fi jest zabudowany w kotle Alteas ONE Net, natomiast w kotłach Genus ONE Net, Clas ONE Net jest dostarczony w pakiecie z kotłem. Pozostałe kotły Aryston serii ONE (Genus ONE, Genus ONE System, Clas ONE, Clas ONE System, Clas ONE B) są przygotowane do współpracy z Ariston Net. Modem wi-fi dostępny jest tutaj jako opcja.

Serwis techniczny zawsze dostępny

Dzięki innowacyjnemu systemowi zdalnego sterowania, aplikacja może również powiadomić nas i nasz serwis techniczny w przypadku nieprawidłowego działania systemu grzewczego. Informacja o zaistniałych problemach z kotłem jest przesyłana do serwisu w czasie rzeczywistym. Po podpisaniu kontraktu serwisowego i udostępnieniu serwisowi kotła w trybie online niektóre interwencje, czy regulacje parametrów mogą odbywać się zdalnie, bez konieczności osobistej wizyty serwisu. Jeśli coś pójdzie nie tak, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony. Co ważne, Ariston NET również pamięta i przypomina o corocznym przeglądzie urządzenia.

Z Ariston NET:

  • możesz zwiększać swoje poczucie komfortu ciepła: niezależnie od pory roku, nawet kiedy jesteś na wakacjach,
  • możesz dostosować temperaturę do swoich przyzwyczajeń i modyfikować ustawienia, kiedy Twoje plany nagle się zmienią,
  • możesz ustawić różną temperaturę dla różnych stref grzewczych swojego domu. Z tą samą aplikacją możesz zarządzać temperaturą w różnych domach,
  • możesz kontrolować zużycie energii i obniżyć swoje rachunki za gaz i wodę.

SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ NA RACHUNKACH ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny