Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 73901

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Grzejniki łazienkowe, dekoracyjne i stalowe członowe
Telefon 71 367 64 24
Adres Kurpiów 14 A, 52-214 Wrocław
Grzejniki stalowe z zasilaniem wodnym i mieszanym do instalacji c.o., również niskotemperaturowych (preferowane grzejniki o budowie członowej, gwarantujące duży odsetek energii oddawanej przez promieniowanie. Producent posiada w ofercie grzejniki łazienkowe (inwestycyjne, dekoracyjne), pokojowe (stalowe członowe, panelowe wertykalne, horyzontalne), konwektorowe (wolnostojące i kanałowe) oraz promienniki sufitowe zasilane wodą jak... Czytaj więcej
Zehnder Polska Sp. z o.o.

Grzejniki stalowe z zasilaniem wodnym i mieszanym do instalacji c.o., również niskotemperaturowych (preferowane grzejniki o budowie członowej, gwarantujące duży odsetek energii oddawanej przez promieniowanie. Producent posiada w ofercie grzejniki łazienkowe (inwestycyjne, dekoracyjne), pokojowe (stalowe członowe, panelowe wertykalne, horyzontalne), konwektorowe (wolnostojące i kanałowe) oraz promienniki sufitowe zasilane wodą jak i wentylacje komfortową z odzyskiem ciepła.

CHARAKTERYSTYKA
Wykończenie powierzchni: standardowo RAL 9016 (czysta biel), ponadto w palecie ponad 50 kolorów i wariantów wykończenia powierzchni, z połyskiem lub matowych, grzejnik Zehnder Charleston także w wersji Technoline (stal pokryta bezbarwnym lakierem).
Opcje dodatkowe: poza modelami standardowymi oferowane są wersje na zamówienie (zestawiane pod kątem, łukowe, dostosowane do wytycznych architektów, stanowiące elementy aranżacji wnętrz, dowolne warianty przyłączy w grzejnikach łazienkowych i pokojowych.

CIEKAWOSTKI 2017
Rozszerzona paleta grzejników łazienkowych podstawowych z wysokowydajnym grzejnikiem Zehnder Virando Hanger (ciągła orientacja rur poziomych przeplatana wygodnymi wieszakami na tkaniny). Oferta wzbogacona licznymi wariantami grzejników o zasilaniu mieszanym – zastosowanie do instalacji z pompami ciepła oraz domów, w których pojawia się zapotrzebowanie na ciepło poza sezonem grzewczym. Instalacje wentylacyjne z odzyskiem ciepła można zakończyć wylotami w kanałach grzewczych usytuowanych przed dużymi przeszkleniami.


 

 

 

 

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny