Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 121196

Vogel & Noot

Grzejniki kolumnowe LASERLINE
Telefon 67 356 51 70, 67 356 5171
Adres Budowlanych 10, 78-600 Wałcz
Vogel&Noot jest wiodącym w Europie producentem technologii grzewczych, wyznaczającym techniczne standardy. Poprzez ciągłe innowacje w zakresie efektywności energetycznej i znakomite designerskie koncepcje Vogel&Noot dba, aby jego produkty cieszyły się uznaniem nie tylko wśród projektantów i inżynierów, ale również wśród użytkowników urządzeń. ... Czytaj więcej
Vogel & Noot

Vogel&Noot jest wiodącym w Europie producentem technologii grzewczych, wyznaczającym techniczne standardy. Poprzez ciągłe innowacje w zakresie efektywności energetycznej i znakomite designerskie koncepcje Vogel&Noot dba, aby jego produkty cieszyły się uznaniem nie tylko wśród projektantów i inżynierów, ale również wśród użytkowników urządzeń.

Grzejnik kolumnowy LASERLINE z oferty Vogel&Noot

Jako innowacyjny producent przyszłościowych rozwiązań grzewczych Vogel&Noot oferuje zaawansowane technologie emisji ciepła oraz najwyższy komfort cieplny, a wszystko to zgodnie z zasadami ochrony środowiska naturalnego.

Vogel&Noot gwarantuje nie tylko pełen asortyment produktów najwyższej jakości, ale także najlepszą obsługę techniczną.

Zalety grzejników kolumnowych LASER LINE

  • ponadczasowy design – pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, loftów, jak i rustykalnych aranżacji
  • dzięki nowoczesnej technologii spawania laserowego wyeliminowane jest ryzyko korozji elektrochemicznej
  • grzejnik dostępny zarówno w formie klasycznej, jak i w formie baru lub ławeczki
  • możliwość dopasowania do oczekiwań klienta – grzejnik wykonany jest z dokładnością do 1 mm
  • uniwersalne pod względem rodzajów podłączeń: boczne (z opcją renowacji instalacji ze starych żeliwnych grzejników), dolne do zewnętrznych zaworów, z wbudowaną wkładką, dolne środkowe

Budowa grzejników kolumnowych LASERLINE

LASERLINE to grzejniki kolumnowe, członowe składające się z połączonych ze sobą pojedynczych elementów. Swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnych grzejników żeberkowych, są jednak wykonane w najnowocześniejszej technologii spawania laserowego. Łączenia kolejnych elementów są niezauważalne, a spoina powstająca w wyniku łączenia stali wiązką laserową jest jednorodna z materiałem grzejnika, eliminując praktycznie miejsca powstawania korozji. Zewnętrzne profile są wykonane z precyzyjnej rury stalowej o przekroju litery D. Taki kształt zapewnia wyższą wydajność i większą powierzchnię wymiany ciepła niż w klasycznych rurach o przekroju kołowym. Dzięki temu można szybciej ogrzać pomieszczenie i dłużej utrzymać w nim ciepło.

Wymiary grzejników kolumnowych LASERLINE

Grzejniki kolumnowe LASERLINE dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, co daje możliwość wykonania ich w niestandardowych wysokościach i szerokościach oraz dopasowania do pomieszczeń o nietypowych kształtach – kolumny grzejnika mogą być połączone ze sobą pod kątem lub w formie półkola.

Modele grzejników kolumnowych LASERLINE:

LASERLINE Standard

Dostępny w pięciu różnych głębokościach (63, 101, 139, 177 oraz 215 mm) i 26 wysokościach (od 155 do 3000 mm), może mieć od 4 do 50 członów w 71 kolorach z palety RAL i kolorach specjalnych. Grzejniki posiadają standardowe podłączenie: 4 x GW 1/2” z boku.

LASERLINE z podłączeniem środkowym

Ma wbudowany regulowany zawór z nastawą wstępną i podłączenia 6xGW 1/2”. Grzejnik produkowany jest w wysokości od 155 do 3000 mm oraz długości od 200 do 1500 mm.

LASERLINE Twin

Dostarczany jest łącznie z ruchomym w pionie wieszakiem w kolorze grzejnika (z chromowanym uchwytem) oraz zestawem mocującym grzejnik do ściany. Relingowy wieszak pozwala na suszenie mokrych ręczników i lekkiej odzieży. Model dostępny jest wysokościach: 1000, 1200, 1500 i 1800 mm; długościach: 500 mm (dla 10 członów) i 600 mm (dla 12 członów) oraz głębokości 63. Grzejnik LASERLINE Twin jest podłączony od dołu po środku przez 2 przyłącza GW 1/2”.

LASERLINE Theke

LASERLINE Theke to wysokie, pionowe grzejniki wyposażone w blat z drewna. Dzięki takiemu rozwiązaniu grzejnik Theke może pełnić w pomieszczeniu formę półki lub stolika. Blat wykonany jest z odpornego na uszkodzenia i odkształcenia pod wpływem ciepła drewna bukowego. Wysokość: 940 mm lub 1090 mm; długość 720, 920 lub 1120 mm; głębokość: 224 mm (grzejnik 4-kolumnowy), 262 mm (5-kolumnowy).

LASERLINE Bank

LASERLINE Bank to grzejnik poziomy wyposażony w drewniany blat, dzięki któremu może pełnić on funkcję podgrzewanego siedziska lub funkcjonalnej półki. Dostępny w wysokości: 422 mm (4-członowy), 472 mm (5-członowy), 522 mm (6-członowy), 572 mm (7-członowy); długości: od 1850 do 3150 mm; głębokości 370 mm.

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny