Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 3116

VASCO Group Sp. z o.o.

Grzejniki dekoracyjne
Telefon 76 850 83 95
Adres Jaworzyńska 295, 59-220 Legnica
VASCO Group to globalny dostawca kompleksowych rozwiązań marek BRUGMAN i VASCO z dziedziny ogrzewania i wentylacji, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań w budynkach mieszkalnych. Jest wiodącym producentem ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, grzejników łazienkowych, systemów wentylacyjnych oraz inteligentnych systemów zarządzania ogrzewaniem i rekuperacją w domach, gwarantując idealną synergię między komfortem, estetyką,... Czytaj więcej
VASCO Group Sp. z o.o.

VASCO Group to globalny dostawca kompleksowych rozwiązań marek BRUGMAN i VASCO z dziedziny ogrzewania i wentylacji, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań w budynkach mieszkalnych. Jest wiodącym producentem ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, grzejników łazienkowych, systemów wentylacyjnych oraz inteligentnych systemów zarządzania ogrzewaniem i rekuperacją w domach, gwarantując idealną synergię między komfortem, estetyką, zdrowiem i ekologią.

Grzjniki Vasco w pokoju i łazience

VASCO od lat konsekwentnie projektuje grzejniki dekoracyjne jako innowacyjne produkty w stylu minimalistycznym, często wykorzystując proste, geometryczne formy tak, aby były łatwe do zintegrowania w architekturze nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Grzejnik Vasco nie ma zbędnych detali. W naturalnym wzornictwie łączy wydajność i funkcjonalność. Stylowy, piękny i czysty w wyglądzie, dotyku i wrażeniu. Autentyczność to standard przez cały proces opracowywania produktu. Ciągłej pracy nad nowoczesnymi projektami firma Vasco zawdzięcza otrzymanie wielu ważnychnagród międzynarodowych.

Systemy wentylacyjne VASCO SILENT VENTILATION są wynikiem wieloletnich badań i rozwoju. Zapewniają one optymalną kontrolę jakości powietrza w każdym obszarze życia i pracy. Ciche i gwarantujące maksymalną oszczędność energii.

Zupełnie nowy system VASCO Climate Control przynosi pełną integrację kontroli ogrzewania i wentylacji domu. Działanie rekuperatora, ogrzewania podłogowego i grzejników może być zarządzane przez jeden system sterowany smartfonem. Kolekcja grzejników marki Brugman obejmuje z kolei proste i wydajne modele o dopracowanym wzornictwie.

Marka Brugman to synonim innowacji i wydajnej technologii grzewczej. Brugman oferuje pełen asortyment precyzyjnie zaprojektowanych i solidnie wyprodukowanych grzejników panelowych i dekoracyjnych do wszystkich zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

ZALETY GRZEJNIKÓW VASCO

Dzięki zastosowaniu stali wysokogatunkowej, optymalnego lakieru i powłoki ochronnej VASCO udziela swoim klientom aż 10-letniej gwarancji na wszystkie produkty ze swojego asortymentu. Produkty BRUGMAN i VASCO to gwarancja niezawodności i trwałych rozwiązań grzewczych, które służyć będą przez długie lata. Każdy z nich to perełka techniki i designu: praktyczne, pięknie wykończone i idealnie odnajdujące się zarówno w nowym budownictwie, jak w obiektach remontowanych.

NOWOŚCI GRZEJNIKOWE VASCO

  • GRZEJNIKI MONO BEAMS & BRYCE

Grzejniki Beams i Bryce w wersji MONO to pojedyncze profile aluminiowe o szerokości 150 mm, które można zestawiać ze sobą w dowolny sposób: l 1 lub 2 lub 3 grzejniki razem lub osobno, l BRYCE lub BEAMS, albo oba te typy w jednym zestawianiu, l wyżej, niżej lub na tym samym poziomie, l o tych samych lub różnych wysokościach, l w tej samej lub różnej kolorystce.

Grzejnik BEAMS charakteryzuje się całkowicie nieskazitelną, płaską powierzchnią, natomiast faktura powierzchni grzejnika BRYCE to szereg głębokich rowków ułożonych gęsto obok siebie, co w konsekwencji, w zależności od pory dnia i światła, tworzy figlarny i niepowtarzalny wzór. Równie istotną zaletą tych grzejników co wygląd i możliwości konfiguracji, jest sposób ich montażu do instalacji. Kolektory i zawieszenia oraz przyłącza zostały całkowicie ukryte.

  • NIVA BATH

Grzejnik NIVA to jeden z najbardziej rewolucyjnych grzejników – prostopadłościan wykonany z wielką perfekcją i finezją. Tym razem prosta bryła grzejnika, o idealnie płaskiej płycie przedniej, została odsunięta od ściany na 325 mm. Zapewniło to doskonałą przestrzeń z tył grzejnika, dzięki której uzyskaliśmy miejsce na półki na ręczniki oraz wieszak na ubrania. Tak powstała NIVA BATH. NIVA BATH dostępna jest aż w 55 kolorach. Półki standardowo dostarczane są w kolorze czarnym, ale opcjonalnie możliwe jest zamówienie ich również w kolorze białym.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny