Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 34541

Eaton Electric

Szafki i aparatura zabezpieczająca firmy Moeller do stosowania w budownictwie mieszkaniowym
Zobacz firmę w innym dziale: Automatyka, sterowanie, inteligencja
Telefon 58 554 79 00, 10
Adres Galaktyczna 30, 80-299 Gdańsk
Firma Eaton Moeller jest znanym producentem nowoczesnej aparatury zabezpieczającej, która chroni instalacje elektryczne i urządzenia przed skutkami zwarć oraz przeciążeń w szerokim zakresie prądów znamionowych. Aparatura ta znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej, a także w przemyśle. Oferowane serie wyłączników charakteryzują się szerokim zakresem prądów znamionowych i charakterystyk... Czytaj więcej
Eaton Electric

Firma Eaton Moeller jest znanym producentem nowoczesnej aparatury zabezpieczającej, która chroni instalacje elektryczne i urządzenia przed skutkami zwarć oraz przeciążeń w szerokim zakresie prądów znamionowych. Aparatura ta znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej, a także w przemyśle. Oferowane serie wyłączników charakteryzują się szerokim zakresem prądów znamionowych i charakterystyk wyzwalania. Aparaty zabezpieczające firmy Eaton Moeller o budowie modułowej posiadają wygodny system zacisków windowych, który zapewnia solidne przymocowanie przewodów łączeniowych. Dopasowane są do szybkiego montażu na szynę standardową TS 35 mm. Wszystkie oferowane przez firmę wyłączniki posiadają bogaty osprzęt dodatkowy tj. styki pomocnicze, wyzwalacze oraz obudowy. Poszczególne aparaty dopasowane są do siebie poprzez kontur i nowoczesny wygląd zewnętrzny. 

W zakresie ochrony przeciwprzepięciowej firma Eaton Moeller oferuje pełną gamę ograniczników przepięć klas B (I), B+C (I+II), C (II) oraz D (III) , dzięki czemu możliwe jest kompleksowe zabezpieczenie budynku przed skutkami bezpośredniego uderzenia pioruna, przepięciami łączeniowymi, a także zapewnienie ochrony dla najbardziej wrażliwych urządzeń. Ograniczniki klasy D dostępne są w wykonaniu do montażu w puszkach podtynkowych, na szynę lub jako odbiorniki przenośne dołączane do gniazdek elektrycznych.

Z myślą o budownictwie mieszkaniowym, oferowane są szafki KLV do zabudowy aparaturą modułową. Są to szafki podtynkowe, które znakomicie nadają się do montażu w ścianach gipsowych. Oferowane są szafki z drzwiami metalowymi w kolorze białym, w wykonaniu płaskim oraz super płaskim z zamkiem obrotowym, który może być zastąpiony zamkiem z kluczykiem.

Szafki KLV są znakomitym rozwiązaniem do zastosowania wszędzie tam, gdzie oprócz przemyślanych rozwiązań do montażu aparatów elektrycznych, duże znaczenie ma estetyka wykonania. Duża gama szafek wraz z niezbędnymi akcesoriami pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania do konkretnych potrzeb.

 

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: kraje Europy

Dystrybucja: w sprzedaży hurtowej i detalicznej przez sieć dystrybutorów

Usługi: doradztwo techniczne, bezpłatne szkolenia

Pozostała oferta: bezprzewodowy system sterowania Xcomfort, styczniki instalacyjne, przekaźniki instalacyjne i impulsowe, zegary sterownicze, liczniki energii elektrycznej, wyłączniki silnikowe, wyłączniki nadprądowe selektywne, lampki, przyciski; ponadto: szafki rozdzielcze, rozdzielnice systemu Profi+ , szafy sieciowe 19”

Szafki i aparatura zabezpieczająca firmy Moeller do stosowania w budownictwie mieszkaniowym

Cennik

cennik

Uwaga! Zakres oferty i ceny mogą ulec zmianie.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny