Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 43537

Edimax

Nowoczesny sprzęt sieciowy
Telefon 022 60 79 480
Adres Postępu 14, 02-676 Warszawa
Działalność firmy Edimax Technology poświęcona jest projektowaniu, rozwojowi, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań sieciowych. Odkąd firma Edimax została założona na Tajwanie w 1986 roku, rozrosła się i stała się jednym z wiodących producentów zaawansowanych produktów sieciowych. Światowa centrala mieści się na Tajwanie, natomiast oddziały znajdują się w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Ameryce... Czytaj więcej
Edimax

Działalność firmy Edimax Technology poświęcona jest projektowaniu, rozwojowi, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań sieciowych.

Odkąd firma Edimax została założona na Tajwanie w 1986 roku, rozrosła się i stała się jednym z wiodących producentów zaawansowanych produktów sieciowych. Światowa centrala mieści się na Tajwanie, natomiast oddziały znajdują się w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Środkowej, Australii, Indiach oraz Europie. Oddział w Polsce obsługuje kraje Europy Środkowo-Wschodniej i ma swoje przedstawicielstwa w Rosji i na Ukrainie. Firma oferuje przyjazne użytkownikom i przystępne rozwiązania do codziennej pracy, nauki i zabawy. Nasza misja jest prosta i przejrzysta: „Łączymy ludzi budując sieci komputerowe”.

Szeroka gama produktów obejmuje najnowsze technologie z obszaru sieci bezprzewodowych, łączności, udostępniania urządzeń, zabezpieczeń i zarządzania siecią oraz domowe centra rozrywki.

Nasze urządzenia są nagradzane oraz wygrywają rankingi w testach na całym świecie. W Polsce to m.in. nagroda „CHIP ECONO” w teście routera BR-6504n przyznawanym przez magazyn CHIP (7/2008) czy nagroda „Najlepsza opłacalność” w teście print serwera PS-1216U przyznawana przez magazyn PC FORMAT (8/2008). Dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas klienci stale możemy poszerzać swoją ofertę produktową jak i dostosowywać ofertę do potrzeb najbardziej wymagających klientów, nie rezygnując przy tym z konkurencyjnej ceny.

Na poniższym obrazku można zobaczyć przykładowy schemat multimedialnego centrum rozrywki.

Stwórz multimedialne cetrum rozrywki w oparciu o produkty Edimax

Najnowsze produkty Edimax pozwalają stworzyć multimedialne centrum rozrywki. W centrum takiej sieci znajduje się router BR-6574n, służący do połączenia z internetem oraz stanowiący centrum zarządzania siecią lokalną. Zastosowanie interfejsu EZView umożliwia zarządzanie urządzeniami podłączonymi do sieci nawet dla osób niewtajemniczonych w konfigurację urządzeń sieciowych. Ze strony routera można łatwo połączyć się z kamerami w domu, serwerem plików, dyskiem sieciowym czy adapterem mediów.

Szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe pomiędzy komputerami z routerem zapewnia bezprzewodowa karta sieciowa, np. EW-7711UAn. Z każdego miejsca na świecie lub w domu na telewizorze można obserwować co dzieje się w monitorowanym miejscu przy użyciu kamery IC-7000PTn. Pozwala ona przesyłać bezprzewodowo strumień audio/wideo w najwyższej jakości, a zastosowany ruchomy obiektyw umożliwia wybranie interesującego miejsca w polu widzenia.

Dysk sieciowy NS-2502 przechowuje pliki multimedialne, takie jak zdjęcia, filmy, muzyka, co w połączeniu z cyfrowym adapterem mediów MA-2000 obsługującym najnowsze formaty plików, zapewnia wygodę i niezapomniane wrażenia podczas ich odtwarzania w kinie domowym.

Przykładowe nagrody przyznane firmie Edimax

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowoczesny sprzęt sieciowy

Edimax Technology Poland
UL. POSTĘPU 14, 02-676 WARSZAWA
TEL. 022 60 79 480
FAKS 022 60 79 481
www.edimax.pl
e-mail:
sales@edimax.pl

 

 

Dystrybutorzy

 

ACTION

www.action.pl

TEL. 022 332 16 00

 

ABC Data

www.abcdata.com.pl

TEL. 022 676 09 00


 

Zapytaj o ceny urządzeń

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny