Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm

ABB

Automatyka, elektroenergetyka, energia odnawialna
Telefon 22 223 77 77, 22 212 50 00
Adres Placydowska 27, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Nieustanny rozwój i dynamika zmian środowiska, w którym pracujemy i mieszkamy zwiększa zapotrzebowanie na coraz bardziej inteligentne budynki. ... Czytaj więcej
ABB

Międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Nieustanny rozwój i dynamika zmian środowiska, w którym pracujemy i mieszkamy zwiększa zapotrzebowanie na coraz bardziej inteligentne budynki.

Wyłączniki oświetlenia ABB, które przyciągają wzrok

Oferta usług i rozwiązań ABB z zakresu systemów automatyki domowej i budynkowej pozwala na zapewnienie najwyższego poziomu komfortu, elastyczności, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

ABB dostarcza również produkty zaspakajające najwyższe oczekiwania w odniesieniu do funkcjonalności i materiału a wyrazisty design otwiera drogę do kreatywnej aranżacji wnętrz. Wyłączniki oświetlenia ABB nie tylko przyciągają wzrok ale też prezentują indywidualność i osobowość.

Przykładem automatyki domowej może być autorskie rozwiązanie o nazwie - ABB free@home®.

ABB free@home® − automatyka domowa łatwiejsza niż kiedykolwiek

System ABB-free@home® pozwala na wygodne sterowanie całym domem za pomocą przełączników, smartfonów, tabletów lub komputera. Użytkownik może obsługiwać urządzenia dotykowo lub za pomocą głosu. System umożliwia sterowanie automatyką domową w sposób mobilny, inteligentny, precyzyjny, z możliwością nieustannego dokonywania zmian. System ABB-free@home® umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami w domu w sposób automatyczny – zgodnie z harmonogramem czasowym, temperaturą, czujnikiem ruchu lub manualnie. Elastyczność rozwiązania ABB umożliwia stosowanie różnych kombinacji dla każdej z funkcji.

Zarządzanie systemem domu inteligentnego ABB free@home za pomocą tabletu

System ABB-free@home – optymalizacja systemu ogrzewania

Odpowiednie dostosowanie ogrzewania w domu do wymagań mieszkańców to podstawa ich dobrego samopoczucia
oraz sprawdzony sposób na ograniczenie zużycia energii – aż o 6% przy zmniejszeniu temperatury zaledwie o jeden stopień. Mieszkania wyposażone w automatykę ABB mają w tym zakresie wiele do zaoferowania.

ABB-free@home to system, który obejmuje m.in. inteligentny termostat wraz ze sterownikami zaworów grzejnikowychABB-free@home to system, który obejmuje m.in. inteligentny termostat wraz ze sterownikami zaworów grzejnikowych. Te aktywne komponenty kontrolują temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach, sprawdzają ustawienia wszystkich zaworów w grzejnikach, by w razie potrzeby dany zawór grzewczy otworzyć lub zamknąć. Dzięki tym szczegółowym ustawieniom, sieć ABB-free@home zadba, aby klimat w pomieszczeniach był idealny przez cały czas, oszczędzając tym samym energię.

ABB-Welcome − komunikacja z wideodomofonem

Nowe domofony firmy ABB – wiodącej marki w dziedzinie techniki elektroinstalacyjnej i inteligentnej komunikacji w budynkach – uzupełniają obszerny asortyment. Nowa seria produktów ABB-Welcome doskonale łączy stylistykę, komfort, efektywność i bezpieczeństwo. Teraz można w jednolity sposób aranżować przestrzeń życiową. Od włączników światła po domofony. Wewnątrz i na zewnątrz.

ABB-Welcome zapewnia komunikację z domofonem domu inteligentnym

Możliwości systemu ABB-Welcome: 600 metrów od stacji jednostki zewnętrznej do ostatniej stacji wewnętrznej, 250 stacji wewnętrznych w jednym budynku, 60 budynków, 9 stacji zewnętrznych do każdego pionu, interkom, zapisywanie obrazów, przekazywanie połączenia, automatyczne otwieranie, połączenia z konsolą portierską, dodatkowe kamery, możliwość wezwania pomocy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny