Wizyt: 54910

DAB Pumps Poland Sp. z o.o.

Pompy obiegowe, elektroniczne pompy szeregowe In-Line, pompy szeregowe In-Line

Adres Janka Muzykanta 60 , 02-188 Warszawa

Elektroniczne bezdławnicowe pompy obiegowe Evotron San

Elektroniczne bezdławnicowe pompy obiegowe Evotron San

Energooszczędne elektroniczne pompy do ciepłej wody użytkowej oraz do wszystkich zastosowań sanitarnych.

Dzięki zaawansowanemu technologicznie silnikowi synchronicznemu z magnesami trwałymi oraz przetwornicy częstotliwości, nowy typoszereg pomp obiegowych EVOTRON SAN zapewnia wysoką sprawność we wszystkich obszarach zastosowania, co przekłada się na znaczne korzyści wynikające z oszczęności zużycia energii.

Typoszereg EVOTRON SAN spełnia wymagania dyrektywy EU 2009/125/Erp EC (uprzednio EuP) oraz wymagania dla silników elektrycznych, które weszły w życie w roku 2015 (EEI ≤ 0,23). Pompa wyposażona jest w mechanizm detekcji zmian zapotrzebowania w instalacji grzewczej i automatycznej adaptacji wydajności, zapewniając optymalną sprawność przy minimalnym zużyciu energii.

Dodatkową zaletą typoszeregu jest łatwa obsługa oraz przejrzysty panel sterowania z wyświetlaczem pokazującym wybraną nastawę w każdym momencie pracy pompy. Typoszereg ten wyposażny jest w tryb nocny charakteryzujący się udoskonalonym i zoptymalizowanym poborem energii (funkcja SMART SLEEP). W zakresie dostawy specjalna złączka pozwalająca na łatwe i szybkie podłączenie do instalacji elektrycznej. Pompa dostarczana z zestawem izolacji termicznej korpusu, który znacząco redukuje straty termiczne. Korpus wykonany z brązu.

DANE TECHNICZNE:
Zakres wydajności: od 0,4 do 4,2 m3/h przy wysokości podnoszenia do 8 metrów
Zakres temperatury medium: od -10°C do +110°C
Przetłaczane medium: czyste, wolne od części stałych oraz olejów mineralnych, nielepkie, neutralne chemicznie, bliskie charakterystyce wody.
Maks. ciśnienie robocze: 10 bar (1000 kPa)
Zasilanie: jednofazowe 1 x 230 V / 50 / 60 Hz
Instalacja: z wałem silnika w pozycji poziomej
Stopień ochrony: IP X4
Klasa izolacji: F

Zobacz produkty: