Wizyt: 54907

DAB Pumps Poland Sp. z o.o.

Pompy obiegowe, elektroniczne pompy szeregowe In-Line, pompy szeregowe In-Line

Adres Janka Muzykanta 60 , 02-188 Warszawa

Elektroniczne bezdławnicowe pompy obiegowe Evotron Sol

Elektroniczne bezdławnicowe pompy obiegowe Evotron Sol

Energooszczędne elektroniczne pompy do obiegu cieczy w systemach paneli słonecznych.

Dzięki zaawansowanemu technologicznie silnikowi synchronicznemu z magnesami trwałymi oraz przetwornicy częstotliwości, nowy typoszereg pomp obiegowych EVOTRON SOL zapewnia wysoką sprawność we wszystkich obszarach zastosowania, co przekłada się na znaczne korzyści wynikające z oszczęności zużycia energii.

Typoszereg EVOTRON SOL spełnia wymagania dyrektywy EU 2009/125/Erp EC (uprzednio EuP) oraz wymagania dla silników elektrycznych, które weszły w życie w roku 2015 (EEI ≤ 0,23). Pompa wyposażona jest w mechanizm detekcji zmian zapotrzebowania w instalacji grzewczej i automatycznej adaptacji wydajności, zapewniając optymalną sprawność przy minimalnym zużyciu energii.

Dodatkową zaletą typoszeregu jest łatwa obsługa oraz przejrzysty panel sterowania z wyświetlaczem pokazującym wybraną nastawę w każdym momencie pracy pompy. Typoszereg ten wyposażny jest w tryb nocny charakteryzujący się udoskonalonym i zoptymalizowanym poborem energii (funkcja SMART SLEEP). W zakresie dostawy specjalna złączka pozwalająca na łatwe i szybkie podłączenie do instalacji elektrycznej. Pompa dostarczana z zestawem izolacji termicznej korpusu, który znacząco redukuje straty termiczne. Korpus malowany kataforetycznie.

DANE TECHNICZNE:
Zakres wydajności: od 0,4 do 4,2 m3/h przy wysokości podnoszenia do 8 metrów
Zakres temperatury medium: od -10°C do +110°C
Maks. ciśnienie robocze: 10 bar (1000 kPa)
Instalacja: z wałem silnika w pozycji poziomej
Zasilanie: jednofazowe 1 x 230 V / 50 / 60 Hz
Przetłaczane medium: czyste, wolne od części stałych oraz olejów mineralnych, nielepkie, neutralne chemicznie, bliskie charakterystyce wody (maks. zawartość glikolu 60%)
Stopień ochrony: IP X4
Klasa izolacji: F

Zobacz produkty: