Wizyt: 54906

DAB Pumps Poland Sp. z o.o.

Pompy obiegowe, elektroniczne pompy szeregowe In-Line, pompy szeregowe In-Line

Adres Janka Muzykanta 60 , 02-188 Warszawa

Automatyczne przepompownie ścieków Genix

Automatyczne przepompownie ścieków Genix

Automatyczna przepompownia z nożem tnącym przeznaczona do stosowania, gdy nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia ścieków z toalet, umywalek, pryszniców czy bidetów. Przepompownię można zainstalować wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dodania toalety.

Model 110 umożliwia podłączenie nie tylko toalety, ale także drugiego urządzenia sanitarnego, np. umywalki. Model 130 oferuje jeszcze więcej możliwości: oprócz toalety, istnieje możliwość podłączenia trzech innych urządzeń sanitarnych, np. prysznica, umywalki i bidetu.

Oferowane modele charakteryzują się cichą pracą, a najcichszą w wersji Comfort. Niezawodna pompa o dużej mocy oraz urządzenie rozdrabniające z ostrzami z niklowanej stali nierdzewnej sprawiają, że przepompownia jest produktem wytrzymałym i niewymagającym codziennej obsługi. W przypadku zapchania wirnika lub zablokowania silnika, naprawa jest niezwykle łatwa i czysta dzięki możliwości demontażu zespołu silnika zamontowanego w dwóch punktach oraz dzięki specjalnemu króćcowi tłocznemu.

Zintegrowany zawór zwrotny znajduje się w rurze tłocznej, a w przypadku modelu 130, na bocznych króćcach przyłączeniowych. Przeciwzalaniowy alarm dźwiękowy oraz adapter pozwalający na przyłączenie do większkości istniejących instalacji dostępne jako akcesoria.

DANE TECHNICZNE GENIX
Zakres temperatury medium: od 0°C do +50°C
Przetłaczane medium: Ścieki zawierające fekalia, zgodnie z EN 12050-3
Certyfikaty: VDE-GS, LGA, VDE-EMC
Pojemność zbiornika: dla objętości spłukiwania 6 i 9 litrów, zgodnie z EN 12050-3
Stopień ochrony IP: 44

Zobacz produkty: