Wizyt: 7641

Lapesa. Wyłączny przedstawiciel: Ciepło-Tech sp.j.

Zasobniki ciepłej wody uzytkowej

Telefon 71 322 41 48, 506 199 690, 797 727 403
Faks 71 322 41 48
E-mail biuro@cieplotech.pl

Adres Bolesława Chrobrego 33 , 55-020 Turów

lapesa Grupo Empresarial S.L. jest hiszpańskim producentem zbiorników LPG, zbiorników na paliwa ciekłe, gazy kriogeniczne oraz zasobników ciepłej wody użytkowej. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne założone w 1964 roku. W swoim specjalnym dziale produkcyjnym, Lapesa wytwarza zbiorniki ciśnieniowe do chemikaliów, gazów chłodniczych i wszystkich rodzajów substancji ciekłych lub gazowych. lapesa to obecnie trzy zakłady produkcyjne... Czytaj dalej

lapesa Grupo Empresarial S.L. jest hiszpańskim producentem zbiorników LPG, zbiorników na paliwa ciekłe, gazy kriogeniczne oraz zasobników ciepłej wody użytkowej. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne założone w 1964 roku.

W swoim specjalnym dziale produkcyjnym, Lapesa wytwarza zbiorniki ciśnieniowe do chemikaliów, gazów chłodniczych i wszystkich rodzajów substancji ciekłych lub gazowych.

lapesa to obecnie trzy zakłady produkcyjne i biura centralne o łącznej powierzchni 55 000 metrów kwadratowych zabudowań, zajmujące powierzchnię 8,5 ha gruntów i zlokalizowane w hiszpańskim mieście Saragossa.

Działalność przedsiębiorstwa skupia się głównie na sektorze gazowym, olejowym, chemicznym oraz konstrukcyjnym, łącząc wśród swoich klientów i dystrybutorów zarówno krajowe jak i międzynarodowe międzynarodowe firmy z tych sektorów gospodarki. Produkty lapesa obecne są na 5 kontynentach świata.

Zbiorniki lapesa projektowane są przez zespół najwyższej klasy inżynierów, a jednym z najważniejszych celów przedsiębiorstwa jest ciągłe udoskonalanie swoich produktów i dostosowywanie się do zmieniających się wymagań rynkowych.

Dział Jakości nieustannie koordynuje i kontroluje wszystkie aspekty działalności firmy. Od 1993 roku lapesa posiada  certyfikat ISO 9001.

Wyłącznym przedstawicielem lapesa Grupo Empresarial S.L. w Polsce jest firma Ciepło-Tech Sp.j.

Zwiń

Zasobniki akumulacyjne seria P-PAC

Zasobniki akumulacyjne seria P-PAC
GX-P - modele wyposażone w wężownicę znajdującą się w komorze otaczającej wewnętrzny zasobnik;...

Zasobniki CWU seria M1-M2

Zasobniki CWU seria M1-M2
Zasobniki przygotowania/akumulacji CWU z 1 lub 2 wymiennikami spiralnymi do podłączenia...

Zasobniki buforowe seria R-RB

Zasobniki buforowe seria R-RB
Zasobniki buforowe ze stali kwasoodpornej. Zasobnik wykonany z kwasoodpornej stali INOX 316L...

Zasobniki buforowe seria MASTER

Zasobniki buforowe seria MASTER
Gama zasobników buforowych przeznaczonych do użytku w budynkach wielomieszkaniowych,...

Zasobniki CWU seria S-D-DEC

Zasobniki CWU seria S-D-DEC
Płaszczowe zasobniki CWU wykonane ze stali kwasoodpornej INOX 316L. Stal kwasoodporna INOX...