FILOZOFIA MARKI Marka Vaillant, tradycyjnie już od lat, jest ceniona i znana na wszystkich ważnych rynkach Europy za produkty najwyższej światowej jakości. Od początków swego istnienia Vaillant dąży do utrzymania pozycji lidera w dziedzinie techniki grzewczej, kierując się przy tym wymaganiami obecnych i potencjalnych klientów. Obecnie marka Vaillant, dzięki palecie oferowanych produktów i usług, proponuje rozwiązania... Czytaj dalej

FILOZOFIA MARKI

Marka Vaillant, tradycyjnie już od lat, jest ceniona i znana na wszystkich ważnych rynkach Europy za produkty najwyższej światowej jakości. Od początków swego istnienia Vaillant dąży do utrzymania pozycji lidera w dziedzinie techniki grzewczej, kierując się przy tym wymaganiami obecnych i potencjalnych klientów.

Obecnie marka Vaillant, dzięki palecie oferowanych produktów i usług, proponuje rozwiązania systemowe w zakresie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Naczelna zasada "Vaillant proponuje gotowe, kompletne rozwiązania w zakresie ogrzewania i ciepłej wody" wyróżnia markę Vaillant wśród innych, oferujących do sprzedaży tylko urządzenia.

NASZ CEL TO ZADOWOLONY KLIENT
W centrum zainteresowań każdego pracownika Vaillant jest zadowolony klient. Zorientowanie na klienta oznacza, że marka całkowicie nastawia się na stworzenie systemowej oferty oraz na włączenie się naszych klientów do procesu poszukiwania najlepszego rozwiązywania problemów z zakresu techniki cieplnej, w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.

VAILLANT EXZELLENZ - POSTULAT JAKOŚCI
W roku 1996 firma Vaillant Group wdrożył wewnętrzny program zwiększania jakości produktów i usług: Vaillant Exzellenz. Jego celem jest dostarczenie klientom wyrobów najwyższej jakości. Program bazuje na opracowanym procesie szkolenia, obejmującym wszystkich pracowników koncernu. Vaillant Exzellenz jest procesem ciągłym, obejmującym wszystkie obszary działalności firmy. Oznacza to, że zarówno produkty, jak i sposoby oferowania ich na rynku podlegają ciągłym udoskonaleniom, bazując na doświadczeniach wszystkich rynków europejskich.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Produkty marki Vaillant nieprzerwanie zdobywają uznanie w oczach klientów a także znawców branży co potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia i nagrody.

Pompy ciepła geoTHERM - nowoczesne rozwiązanie dla twojego domu Sprawdź ceny

Zwiń

geoTHERM exclusiv

geoTHERM exclusiv
System z pompą ciepła geoTHERM exclusiv to kompleksowe rozwiązanie – zimą zapewnia ciepło,...

geoTHERM plus

geoTHERM plus
System z pompą ciepła geoTHERM plus to kompleksowe rozwiązanie – zimą zapewnia ciepło, a o...

geoTHERM

geoTHERM
System z pompą ciepła geoTHERM jest w każdych okolicznościach idealnym sposobem ogrzania domu, a...

geoTHERM VWL

geoTHERM VWL
System z powietrzną pompą ciepła (pobór energii słonecznej zawartej w...
Zobacz produkty: