Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 30 lat. Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm najwyższą jakość każdego produktu. Obecnie... Czytaj dalej

Zjęcie grupowe pracowników Galmet

Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 30 lat. Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm najwyższą jakość każdego produktu.

Obecnie oferta firmy Galmet obejmuje m. in.:

Zespół Galmet przed zakładem produkcyjnym
Linia produkcyjna w zakładzie Galmet
Nasze początki …

W roku 1982 Stanisław Galara założył jednoosobowy zakład rzemieślniczy w swoim garażu, w którym produkował wodne grzejniki centralnego ogrzewania, bojlery i ogrzewacze wody.

Wraz z początkiem lat 90. przybraliśmy formę rodzinnej spółki „Galmet”. Stały rozwój firmy spowodował uruchomienie w 1999 r. jednej z najnowocześniejszych w kraju emalierni, a w czerwcu 2001 r. otworzyliśmy zautomatyzowaną linię do lakierowania proszkowego płaszczy zewnętrznych ogrzewaczy. Stale poszerzamy swój asortyment oraz wprowadzamy nowe technologie do procesu produkcji.

Dziś jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm branży techniki grzewczej. Zatrudniamy ponad 700 osób, a produkcja odbywa się w halach o powierzchni ponad 22.000 m2. Posiadamy doskonały serwis, szkolimy instalatorów, doradzamy w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej i jesteśmy ogólnopolskim liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody najwyższej jakości.

Jakość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania to główne cele stawiane przed zgranym i profesjonalnym zespołem pracowników naszej firmy. Jesteśmy firmą, która konkuruje z największymi graczami na rynku w swojej branży.

STREFA WIEDZY

Zwiń

AirMax 2 - pompa ciepła powietrzna do c.o. i c.w.u.

AirMax 2 - pompa ciepła powietrzna do c.o. i c.w.u.
Najwydajniejsza powietrzna pompa ciepła do ogrzewania domu i wody użytkowej. Zewnętrzna pompa...

Spectra - pompa ciepła powietrzna z podgrzewaczem do c.w.u.

Spectra - pompa ciepła powietrzna z podgrzewaczem do c.w.u.
Najmądrzejsza pompa ciepła, z podgrzewaczem do ciepłej wody użytkowej. Gwarantuje zabezpieczenie...

Maxima - pompa ciepła ziemia - woda do c.o. i c.w.u.

Maxima - pompa ciepła ziemia - woda do c.o. i c.w.u.
Najefektywniejsza pompa ciepła do ogrzewania domu i wody użytkowej.Pompa ciepła gwarantująca...

Small - pompa ciepła powietrzna do c.w.u.

Small - pompa ciepła powietrzna do c.w.u.
Ekologiczna pompa ciepła Small GT to optymalne rozwiązanie dla  rozbudowy lub modyfikacji już...

Basic - pompa ciepła powietrzna z podgrzewaczem do c.w.u.

Basic - pompa ciepła powietrzna z podgrzewaczem do c.w.u.
Ekologiczna pompa ciepła Basic jest optymalnym źródłem ciepłej wody użytkowej dla domów...
Zobacz produkty: