Wizyt: 39832

Alpha Innotec

Pompy ciepła ALPHA-INNOTEC

Telefon 63 245 34 79
Faks 63 242 37 28
E-mail hydro@hydro-tech.pl

Adres Zakładowa 4 D , 62-510 Konin

Przedsiębiorstwo"Hydro-Tech" Konin jest prowadzone w ramach prywatnej działalności gospodarczej od 1994 roku na terenie Polski. Główna siedziba Przedsiębiorstwa "Hydro-Tech" mieści się w Koninie. Posiadamy oddziałyfirmy w Gdyni oraz  w Poznaniu. Działamy na terenie całej Polski. Jako firma o wieloletnim stażu na rynku posiadamy ugruntowane doświadczenie w zakresie obsługi klienta zarówno od strony ofertowej jak i serwisowej. Działalność... Czytaj dalej

Przedsiębiorstwo"Hydro-Tech" Konin jest prowadzone w ramach prywatnej działalności gospodarczej od 1994 roku na terenie Polski. Główna siedziba Przedsiębiorstwa "Hydro-Tech" mieści się w Koninie. Posiadamy oddziałyfirmy w Gdyni oraz  w Poznaniu. Działamy na terenie całej Polski. Jako firma o wieloletnim stażu na rynku posiadamy ugruntowane doświadczenie w zakresie obsługi klienta zarówno od strony ofertowej jak i serwisowej.

Działalność firmy to trzy filary:

  • Energia odnawialna – pompy ciepła Alpha-InnoTec

  • Armatura przemysłowa Gefa GmbH

  • Płytki i panele bezpieczeństwa Zook


Od 2000 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Alpha-InnoTec GmbH, która jest czołowym producentem pomp ciepła w Europie. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom przedsiębiorstwo wyznacza nowe standardy rozwoju technicznego. Każda pompa ciepła jest produkowana z zachowaniem najwyższej staranności i przechodzi wszechstronne badania jakościowe. Misją firmy jest rozwój, produkcja i rozpowszechnianie pomp ciepła i rozwiązań technologicznych służących do oszczędzającego środowisko ogrzewania. Celem jest zaproponowanie systemów o możliwości przyłączenia jak największej ilości dodatkowych źródeł energii odnawialnej.

W Alpha-InnoTec odbywa się cały proces produkcyjny pompy ciepła. W systemie dwuzmianowym można wyprodukować w fabryce rocznie do 50.000 pomp ciepła. To powoduje, że przedsiębiorstwo należy do największych i najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujących pompy ciepła.

Zakres produkcji obejmuje kompletnyasortyment pomp ciepła, tzn. pompy o mocy od 5 kW do 50 kW do domków jednorodzinnych (służące do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji) oraz pompy do zastosowań przemysłowych o mocy od 50 kW do 800 kW. Na powierzchni ok. 15 000 m2 znajduje się centrum produkcyjne, logistyczne oraz budynki biurowe.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne systemy grzewcze oparte o najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie budowy pomp ciepła. Oferujemy pompy ciepła o małych, jak i dużych mocach, w układach pojedynczych i kaskadowych. Możemy pochwalić się najszerszym asortymentem pomp ciepła na rynku.

Kraj produkcji: Niemcy

Dystrybucja: na terenie całej Polski

Gwarancja: 5 lat gwarancji w standardzie

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001, ISO 14001, znak jakości CE i europejski znak jakości Geprüfte Qualität w dziedzinie pomp ciepła

Usługi: doradztwo projektowe i techniczne, fabryczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenia dla instalatorów i projektantów

Oferta: najszerszy asortyment pomp ciepła na rynku

  • glikol/woda (moc grzewcza od 5,8 do 32 kW przy B0/W35)

  • powietrze/woda (moc grzewcza od 6 do 31 kW przy A2/W35)

  • powietrze/woda do przygotowywania ciepłej wody użytkowej

  • woda/woda (moc grzewcza od 11,2 do 42,2 kW przy W10/W35)

  • glikol/woda seria Professionell (moc grzewcza od 26,5 do 161,6 kW przy B0/W35)

  • woda/woda seria Professionell (moc grzewcza od 51,6 do 107,6 kW przy W10/W35)

 

 

Zwiń

Centrala cieplna gruntowa WZS/WZSV seria Alterra

Centrala cieplna gruntowa WZS/WZSV seria Alterra
Nie zajmuje wiele miejsca - ogrzewanie i przygotowywanie ciepłej wody użytkowej w jednym...

Kompaktowa gruntowa pompa ciepła SWC/SWCV seria Alterra

Kompaktowa gruntowa pompa ciepła SWC/SWCV seria Alterra
Szczególnie wygodna instalacja Opcjonalnie ze zintegrowanym pasywnym chłodzeniem, dostępne...

Gruntowa pompa ciepła SW seria Alterra

Gruntowa pompa ciepła SW seria Alterra
 Serce Państwa systemu grzewczego  Opcjonalnie chłodzenie przy zastosowaniu pakietu pasywnego...
Zobacz produkty: