Regulator TVM 205

Regulator TVM 205

Thermoval TVE 205 jest elektronicznym, dwu czujnikowym regulatorem temperatury, przeznaczonym do współpracy z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym oraz innymi systemami ogrzewania pomieszczeń.

Posiada dwa fabrycznie zdefiniowane programy tygodniowe, które w znaczący sposób upraszczają programowanie i dalszą obsługę urządzenia.

Funkcje oprogramowania:

  • program domowy
  • program biurowy
  • Regulator pracuje w technologii "Fuzzy Logic" - automatycznego uczenia się, adaptacji i nadzoru pracy regulatora. Bardzo dokładny pomiar temperatury i ciągła, efektywna obróbka cyfrowa pozwalają na zaoszczędzenie nawet do 20 % energii.

Regulator TVE 205 jest w pełni uniwersalną konstrukcją pracującą z kablowym czujnikiem podłogowym, czujnikiem powietrznym lub z dwoma czujnikami jednocześnie. Przystosowany do współpracy z wewnętrznymi systemami ogrzewania, takimi jak: elektryczne ogrzewanie podłogowe, elektryczne ogrzewanie powietrzne, wodne ogrzewanie podłogowe, wodne ogrzewanie C.O.

Regulator TVE 205 jest propozycją skierowaną dla tych osób, które preferują najwyższy komfort użytkowania pomieszczenia z minimalnym zaangażowaniem użytkownika.

Regulator Thermoval TVE 205 spełnia wymogi normy europejskiej IEC 60800 1998.

Zobacz produkty: