Wiodąca marka ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Firma została utworzona w 1985 roku, i jest największym, i najbardziej renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej. Od początku swej działalności największym priorytetem była jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe... Czytaj dalej

Wiodąca marka

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Firma została utworzona w 1985 roku, i jest największym, i najbardziej renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej. Od początku swej działalności największym priorytetem była jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe było osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów oraz wiodącej pozycji na rynku. Zostało to poparte licznymi nagrodami, m.in. Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, Srebrnym Asem dla najlepszych polskich przedsiębiorstw i inwestorów, Brązowym, Srebrnym oraz Złotym Kaskiem Polskiej Izby Przemysłowo Handlowej a także trzykrotnym Złotym Laurem Konsumenta.

Dostępność asortymentu

Produkty marki ELEKTRA dostępne są na terenie całej Polski w sieci autoryzowanych dystrybutorów i instalatorów oraz w kilkudziesiêciu krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i w Australii.

Doświadczenie, jakość i bezpieczeństwo

Produkty marki ELEKTRA spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej oraz są oznakowane symbolem CE. Zostały także zbadane przez wiele renomowanych jednostek certyfikujących, takich jak VDE, Underwriters Laboratories i GOST-R uzyskując odpowiednie certyfikaty. Ponadto firma ELEKTRA posiada certyfikat systemu zarządzania jakością PCBC i IQNet zgodny z normą ISO 9001. Produkty marki ELEKTRA są wynikiem wieloletniej pracy nad udoskonalaniem systemów ogrzewania. Klienci sieci dystrybucyjnej ELEKTRA obsługiwani są kompleksowo. Problemy techniczne rozwiązywane są indywidualnie, stosownie do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Sieć dystrybucyjna oraz serwisowa firmy ELEKTRA obejmuje swoim zasięgiem cały kraj, zapewniając fachową obsługę oraz łatwy dostęp do swoich produktów.

Firma Elektra zajmuje się także dystrybucją produktów branży kablowej i elektrotechnicznej.

Więcej na ten temat - www.kable.elektra.pl

Zwiń

Maty grzejne ELEKTRA WoodTec

Maty grzejne ELEKTRA WoodTec
Sposób zasilania: dwustronnie Moc jednostkowa [W/m2]: 60 Moc [W]: 120, 180, 240, 360,...

Przewód grzejny ELEKTRA UltraTec

Przewód grzejny ELEKTRA UltraTec
Przewody Grzejne ELEKTRA UltraTec są gotowymi do układania zestawami grzejnymi wyprodukowanymi...

Przewód grzejny ELEKTRA VC

Przewód grzejny ELEKTRA VC
ELEKTRA VC/VCD są gotowymi do układania przewodami grzejnymi wyprodukowanymi zgodnie z normą...

Przewód grzejny ELEKTRA VCD

Przewód grzejny ELEKTRA VCD
ELEKTRA VC/VCD są gotowymi do układania przewodami grzejnymi wyprodukowanymi zgodnie z normą...

Przewody grzejne ELEKTRA DM

Przewody grzejne ELEKTRA DM
Przewody Grzejne ELEKTRA DM są gotowymi do układania zestawami grzejnymi wyprodukowanymi...

Maty grzejne MG/MD

Maty grzejne MG/MD
Przewód o średnicy 2,5 m (MD); 3,4 m (MG), zasilany jedno- lub dwustronnie Wymiary maty...

Maty grzejne ELEKTRA WoodTec2™

Maty grzejne ELEKTRA WoodTec2™
Maty Grzejne ELEKTRA WoodTec są gotowymi do układania elementami grzejnymi wyprodukowanymi...
Zobacz produkty: