Wizyt: 5822

innogy Polska S.A.

OGNIWA FOTOWOLTAICZNE

Telefon 801 348 348
Faks 22 821 46 47

Adres Włodarzewska 68 , 02-384 Warszawa

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę od innogy Polska?Realne oszczędnościUrządzenia domowe/firmowe będą zasilane w pierwszej kolejności ekologiczną energią wyprodukowaną ze słońca. Dzięki temu miesięczne rachunki za energię elektryczną pobieraną z sieci ulegną realnemu obniżeniu.Kompleksowa i profesjonalna usługainnogy Polska zapewnia kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznej. Od początku do... Czytaj dalej

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę od innogy Polska?

Realne oszczędności
Urządzenia domowe/firmowe będą zasilane w pierwszej kolejności ekologiczną energią wyprodukowaną ze słońca. Dzięki temu miesięczne rachunki za energię elektryczną pobieraną z sieci ulegną realnemu obniżeniu.

Kompleksowa i profesjonalna usługa
innogy Polska zapewnia kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznej. Od początku do końca realizacji mogą Państwo liczyć na pomoc oraz wsparcie ekspertów, a dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom pracowników technicznych mają Państwo pewność, że instalacja została wykonana poprawnie i zgodnie ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa.

Wysoka jakość
Najwyższej jakości komponenty i podzespoły pochodzące od najlepszych producentów na rynku (JA Solar, Omnik, ABB) sprawiają, że instalacja fotowoltaiczna będzie działała długo i niezawodnie.

Dogodne formy finansowania
Dzięki współpracy z renomowanymi instytucjami finansowymi innogy Polska daje możliwość skorzystania ze zróżnicowanych i dogodnych form finansowania inwestycji.

Zwiń

Fotowoltaika innogy

Fotowoltaika innogy
Zainwestuj w czystą energię! Oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne wraz z montażem na...
Zobacz produkty: