Wizyt: 146847

Klimosz

Kotły małej mocy na paliwo stałe

Telefon 32 474 39 00
Faks 32 472 42 27
E-mail biuro@klimosz.pl

Adres Zjednoczenia 6 , 43-250 Pawłowice

Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej jakości kotłów żeliwnych i stalowych, automatycznych i zasypowych na paliwa stałe, pelet i biomasę. Misją firmy jest tworzyć produkty w oparciu o najwyższe standardy technologiczne z zachowaniem restrykcyjnych norm emisji spalin do środowiska naturalnego. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań grzewczych; ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników... Czytaj dalej

Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej jakości kotłów żeliwnych i stalowych, automatycznych i zasypowych na paliwa stałe, pelet i biomasę. Misją firmy jest tworzyć produkty w oparciu o najwyższe standardy technologiczne z zachowaniem restrykcyjnych norm emisji spalin do środowiska naturalnego. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań grzewczych; ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników oraz podgrzewaczy wody DRAZICE, grzejników żeliwnych VIADRUS, grzejników stalowych QUINN oraz akcesoriów techniki grzewczej. W ofercie naszej firmy posiadamy zbiorniki CWU, zbiorniki buforowe KLIMOSZ TANK oraz innowacyjne zbiorniki 3w1 CWU+bufor+sprzęgło hydrauliczne z ogrzewaniem przepływowym w opatentowanych miedzianych wężownicach. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Polsce i w Europie zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ

Zdobyte w ciągu 25 lat doświadczenie w produkcji kotłów pozwoliło nam wypracować zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zaowocowały szerokim gronem zadowolonych klientów, silną pozycją na rynku oraz mianem lidera w branży grzewczej. Kotły Klimosz tworzymy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość, wygodę użytkowania oraz niezawodność. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze działu projektowego zajmujemy się również kompleksową obsługą zarówno dużych inwestycji komercyjnych, przemysłowych jak i inwestycji budownictwa jedno oraz wielorodzinnego. Zadowolenie i zaufanie naszych klientów jest dla nas największą wartością, która motywuje nas do dalszej pracy i rozwoju.

INNOWACJE I EKOLOGIA

Zatrudniamy najlepszych inżynierów i specjalistów z branży grzewczej oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami oferującymi produkty najwyższej jakości. Firma ma własne zaplecze badawcze i pomiarowe, dzięki czemu każdy wyprodukowany kocioł jest monitorowany i optymalizowany pod kątem procesorów zachodzących podczas spalania, ograniczając emisję szkodliwych związków do środowiska. Nasze zaangażowanie w rozwój i ochronę środowiska potwierdzają innowacyjne rozwiązania potwierdzone i chronione prawami patentowymi zarejestrowanymi w Urzędzie Patentowym RP. Ochrona środowiska i ograniczenie niskiej emisji jest naszym priorytetowym i nadrzędnym celem, dlatego inwestujemy w tworzenie tylko takich kotłów, które spełniają wymagania restrykcyjnej i prestiżowej 5 klasy emisji oraz EkoDesign zgodnych z normą EN 303-5:2012, kwalifikując się pod dotacje w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE).

Zwiń

Kocioł Klimosz serii LE z palnikiem retortowym

Kocioł Klimosz serii LE z palnikiem retortowym
Kocioł KLIMOSZ LE z palnikiem retortowym dostępny jest w dwóch wersjach: EKO LE z palnikiem...

Kocioł Combi Eko

Kocioł Combi Eko
moc nominalna [kW]: 15 paliwo podstawowe: węgiel-groszek, pellety dopuszczalne paliwa...

Kocioł Klimosz Wally 23 kW

Kocioł Klimosz Wally 23 kW
Nowy KLIMOSZ WALLY to kocioł zasypowy na paliwa stałe – węgiel, koks, miał węglowy, drewno....

Kocioł Klimosz Duopelet NG

Kocioł Klimosz Duopelet NG
Stalowy kocioł peletowy 5 klasy przystosowany do spalania peletu w trybie automatycznym oraz...

Kocioł Klimosz Duopelet Eko

Kocioł Klimosz Duopelet Eko
Kocioł peletowy 5 klasy przystosowany do spalania peletu w trybie automatycznym oraz drewna w...

KLIMOSZ DUO EKO

KLIMOSZ DUO EKO
Stalowy kocioł z automatycznym podawaniem paliwa przystosowany do spalania ekogroszku oraz...

KLIMOSZ MAXI 200 kW

KLIMOSZ MAXI 200 kW
Przemysłowy kocioł dużej mocy posiadający najwyższą 5 klasę (dla węgla kamiennego i brunatnego) z...

KLIMOSZ KOMFORT

KLIMOSZ KOMFORT
Regulator Klimosz Komfort steruje instalacją CO z kotłem wyposażonym w automatyczny dozownik...

Kocioł Unipelet

Kocioł Unipelet
moc nominalna [kW]: 25 paliwo podstawowe: pellety dopuszczalne paliwa zastępcze:...
Zobacz produkty: