Kocioł kondensacyjny Lelia PROFUSION MURALE

Kocioł kondensacyjny Lelia PROFUSION MURALE

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny w systemie Profusion w wersji naściennej składający się z zestawu kotła Lelia i zasobnika Profusion w indywidualnej obudowie. Zasobnik warstwowy ze stali INOX 316L o pojemności 38 litrów umożliwia instalację w dowolnym miejscu względem kotła. Kocioł odznacza się bardzo wysoką jakością montażu i eleganckim wzornictwem. Modulowana moc kotła do 24 kW przy ogrzewaniu oraz do 30 kW w przygotowaniu ciepłej wody użytkowej zapewni komfort w każdej sytuacji.

Wszystkie podłączenia zostały zgrupowane na żeliwnym bloku hydraulicznym, co ogranicza do minimum możliwość wycieków i zapewnia maksymalnie łatwy dostęp serwisowy. Przy podłączeniach hydraulicznych wyeliminowano tworzywa sztuczne, które często są źródłem awarii kotłów. Palnik, wymiennik ciepła oraz nagrzewnica wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej INOX. Każde z tych rozwiązań zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie kotła LELIA przez długi czas.

Kotły kondensacyjne serii LELIA osiągają sprawność do 109%. System Profusion zapewnia bardz wysoką wydajność w przygotowaniu CWU.