Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 30 lat. Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm najwyższą jakość każdego produktu. Obecnie... Czytaj dalej

Uśmiechnięci pracownicy Galmet na zdjęciu przed siedzibą fimy

Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 30 lat. Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm najwyższą jakość każdego produktu.

Obecnie oferujemy m. in.:

Grupka pracowników przed zakładem produkcyjnym Galmet
Linia produkcyjna kolektorów słonyecznych Galmet
Nasze początki …

W roku 1982 Stanisław Galara założył jednoosobowy zakład rzemieślniczy w swoim garażu, w którym produkował wodne grzejniki centralnego ogrzewania, bojlery i ogrzewacze wody.

Wraz z początkiem lat 90. przybraliśmy formę rodzinnej spółki „Galmet”. Stały rozwój firmy spowodował uruchomienie w 1999 r. jednej z najnowocześniejszych w kraju emalierni, a w czerwcu 2001 r. otworzyliśmy zautomatyzowaną linię do lakierowania proszkowego płaszczy zewnętrznych ogrzewaczy. Stale poszerzamy swój asortyment oraz wprowadzamy nowe technologie do procesu produkcji.

Dziś jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm branży techniki grzewczej. Zatrudniamy ponad 700 osób, a produkcja odbywa się w halach o powierzchni ponad 22.000 m2. Posiadamy doskonały serwis, szkolimy instalatorów, doradzamy w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej i jesteśmy ogólnopolskim liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody najwyższej jakości.

Jakość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania to główne cele stawiane przed zgranym i profesjonalnym zespołem pracowników naszej firmy. Jesteśmy firmą, która konkuruje z największymi graczami na rynku w swojej branży.

STREFA WIEDZY

Zwiń

Kolektor słoneczny KSG 21 GT

Kolektor słoneczny KSG 21 GT
Kolektor słoneczny płaski, aluminiowy Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem Solar...

Kolektor słoneczny KSG 27 Premium GT

Kolektor słoneczny KSG 27 Premium GT
Kolektor słoneczny płaski, miedziany Zwiększona o 32% powierzchnia czynna Gwarancja...

Kolektor słoneczny KSG 21 Premium GT

Kolektor słoneczny KSG 21 Premium GT
Kolektor słoneczny płaski, miedziany Najwyższa sprawność optyczna 82,9% Oszczędność kosztów...

Kolektor słoneczny KSG 27 GT

Kolektor słoneczny KSG 27 GT
Kolektor słoneczny płaski, aluminiowy Ekologiczne źródło ciepłej wody użytkowej Najwyższa...

Zestawy solarne z kolektorami płaskimi, miedzianymi...

Zestawy solarne z kolektorami płaskimi, miedzianymi Premium Standard
Premium Standard to kompletny zestaw solarny przeznaczony do przygotowania ciepłej wody dla 2-3...
Zobacz produkty: